23 червня –День державної служби України
23 червня –День державної служби України

23 червня –День державної служби України

Вітання міського голови Миколи Бакшеєва

Шановні державні службовці!

Від імені міської ради та від себе особисто щиро вітаю вас з професійним святом – Днем державної служби України!

Ваша робота є невід'ємною частиною функціонування нашої держави, ви вносите вагомий вклад у розвиток і процвітання нашої громади та країни в цілому. 

Державна служба – це висока відповідальність та постійний виклик, що вимагає професіоналізму, відданості та сумлінного виконання своїх обов'язків. Завдяки вашій праці втілюються в життя реформи, покращується якість життя наших мешканців та розвивається суспільство.

Бажаю вам міцного здоров'я, натхнення та нових звершень у вашій відповідальній діяльності. Нехай кожен день буде наповнений гордістю за виконану роботу, а ваша праця завжди буде гідно оцінена. Миру, злагоди та благополуччя вам і вашим родинам!

Міський голова Микола Бакшеєв

Переглядів: 180
Дата публікації: 07:16 23.06.2024
Міський голова
Надіслати електронне звернення
Надіслати запит на інформацію
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання
 
 
 
 

 

 
Пошук
Міська владаМіський головаМіська радаКерівний складСтруктураВакансіїЗаходи щодо запобігання корупціїГрафік особистого прийому громадянГрафік виїзних прийомів громадянІнструкція з діловодства у виконавчому комітеті Первомайської міської ради (зі змінами Розпорядження міського голови від 01.04.2020р. №59)ДокументиРезультати поіменного голосуванняРішення Первомайської міської ради Харківської областіРішення виконавчого комітету Первомайської міської радиРозпорядження міського голови з основної діяльностіПроекти рішень Первомайської міської радиПроекти рішень виконавчого комітету Первомайської міської ради Харківської областіПереліки розпоряджень міського голови з основної діяльностіПротоколиАрхів рішень Первомайської міськради Харківської областіАрхів рішень виконавчого комітету Первомайської міськради Харківської областіПрозоре містоБюджет та фінансиПоточна діяльністьДокументиКомунальна власністьЖитлові питанняЗакупівліОчищення владиВідкриті даніДоступ до публічної інформаціїРегуляторна політика
Первомайська міська рада Харківської області >>>