ГРОМАДСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ “ВОЛОНТЕРСЬКИЙ ЦЕНТР” з проєктом «Ментальна стабільність – ключ безпеки громади» стало переможцем у конкурсі грантів.

Мета проєкту

Покращення якості послуг, що надаються психологічною службою головного управління ДСНС України у Харківській області, для підтримки ментального здоров’я рятувальників, які зазнають постійного впливу негативних чинників на психоемоційну складову, а також для проведення психопрофілактичної роботи з населенням, яке постраждало під час роботи на місцях події за допомогою облаштування кімнати психологічного розвантаження на базі службового приміщення 45-ДПРЧ 9-ДПРЗ Головного управління ДСНС України у Харківській області.

Заходи:

1. Для покращення ефективності надання безпекових послуг співробітниками ДСНС шляхом попередження вигорання при виконанні службових обов’язків планується закупити та передати ДСНС будівельні матеріали для ремонту приміщення.

2. Придбати та передати обладнання та меблі.

Цільова аудиторія проєкту:

Від реалізації проєкту, та як результат – покращення рівня якості психологічних сервісів, отримають вигоду співробітники ДСНС, населення Первомайської міської територіальної громади, в тому числі внутрішньо переміщені особи, Олексіївська та Біляївська сільські територіальні громади.

Фото: Черкаський інститут пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля Національного університету цивільного захисту України.

Ініціативу «Ментальна стабільність – ключ безпеки громади» впроваджує ГРОМАДСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ “ВОЛОНТЕРСЬКИЙ ЦЕНТР” за технічного адміністрування ІСАР Єднання та сприяння Програми розвитку ООН (UNDP) в Україні за фінансової підтримки Європейського Союзу, наданої в межах проєкту«EU4Recovery – Розширення можливостей громад в Україні», та проєкту «Підтримка стабілізації та відновлення постраждалих від війни громад (прифронтових зон, районів, в які повертаються і які приймають ВПО)» за фінансової підтримки Королівства Нідерландів.

Дата публікації: 07:49 07.06.2024
Нові та оновлені сторінки
Відшкодування вартості отриманих послуг при самостійному санаторно-курортному лікуванні на території   18.06.2024
СТРАТЕГІЯ РОЗВИТКУ ПЕРВОМАЙСЬКОЇ МІСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ НА ПЕРІОД 2024‑2   18.06.2024