ГРОМАДСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ “ВОЛОНТЕРСЬКИЙ ЦЕНТР” з проєктом «Ментальна стабільність – ключ безпеки громади» стало переможцем у конкурсі грантів.
ГРОМАДСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ “ВОЛОНТЕРСЬКИЙ ЦЕНТР” з проєктом «Ментальна стабільність – ключ безпеки громади» стало переможцем у конкурсі грантів.

ГРОМАДСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ “ВОЛОНТЕРСЬКИЙ ЦЕНТР” з проєктом «Ментальна стабільність – ключ безпеки громади» стало переможцем у конкурсі грантів.

Інформація

Мета проєкту

Покращення якості послуг, що надаються психологічною службою головного управління ДСНС України у Харківській області, для підтримки ментального здоров’я рятувальників, які зазнають постійного впливу негативних чинників на психоемоційну складову, а також для проведення психопрофілактичної роботи з населенням, яке постраждало під час роботи на місцях події за допомогою облаштування кімнати психологічного розвантаження на базі службового приміщення 45-ДПРЧ 9-ДПРЗ Головного управління ДСНС України у Харківській області.

Заходи:

  1. Для покращення ефективності надання безпекових послуг співробітниками ДСНС шляхом попередження вигорання при виконанні службових обов’язків планується закупити та передати ДСНС будівельні матеріали для ремонту приміщення.

  2. Придбати та передати обладнання та меблі.

Цільова аудиторія проєкту:

Від реалізації проєкту, та як результат – покращення рівня якості психологічних сервісів, отримають вигоду співробітники ДСНС, населення Первомайської міської територіальної громади, в тому числі внутрішньо переміщені особи, Олексіївська та Біляївська сільські територіальні громади.

Фото: Черкаський інститут пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля Національного університету цивільного захисту України.

Ініціативу «Ментальна стабільність – ключ безпеки громади» впроваджує ГРОМАДСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ “ВОЛОНТЕРСЬКИЙ ЦЕНТР” за технічного адміністрування ІСАР Єднання та сприяння Програми розвитку ООН (UNDP) в Україні за фінансової підтримки Європейського Союзу, наданої в межах проєкту«EU4Recovery – Розширення можливостей громад в Україні», та проєкту «Підтримка стабілізації та відновлення постраждалих від війни громад (прифронтових зон, районів, в які повертаються і які приймають ВПО)» за фінансової підтримки Королівства Нідерландів.

Переглядів: 56
Дата публікації: 07:49 07.06.2024
Міський голова
Надіслати електронне звернення
Надіслати запит на інформацію
Анонс подій
Подій не заплановано
Нові та оновлені сторінки
Відшкодування вартості отриманих послуг при самостійному санаторно-курортному лікуванні на території   18.06.2024
СТРАТЕГІЯ РОЗВИТКУ ПЕРВОМАЙСЬКОЇ МІСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ НА ПЕРІОД 2024‑2   18.06.2024
Щомісячна адресна грошова допомога дітям загиблих (померлих) захисників і захисниць України   12.06.2024
Щомісячна адресна грошова допомога на оплату житлово-комунальних послуг   12.06.2024
Звіт про періодичне відстеження результативності рішення міської ради від 11.09.2014 №1051-61/6 "Про   07.06.2024
Виплата часткової компенсації за виготовлення та встановлення пам’ятних знаків (надгробків) на могил   03.06.2024
Компенсація оплати за навчання захисникам і захисницям України   03.06.2024
Співпраця з КНП "Центр Життєстійкості". Про надання послуги життєстійкості   03.06.2024
соціальна картка Терцентр   22.05.2024
соціальна картка Життєстійкість   22.05.2024
Посилання
 
 
 
 

 

 
Пошук
Міська владаМіський головаМіська радаКерівний складСтруктураВакансіїЗаходи щодо запобігання корупціїГрафік особистого прийому громадянГрафік виїзних прийомів громадянІнструкція з діловодства у виконавчому комітеті Первомайської міської ради (зі змінами Розпорядження міського голови від 01.04.2020р. №59)ДокументиРезультати поіменного голосуванняРішення Первомайської міської ради Харківської областіРішення виконавчого комітету Первомайської міської радиРозпорядження міського голови з основної діяльностіПроекти рішень Первомайської міської радиПроекти рішень виконавчого комітету Первомайської міської ради Харківської областіПереліки розпоряджень міського голови з основної діяльностіПротоколиАрхів рішень Первомайської міськради Харківської областіАрхів рішень виконавчого комітету Первомайської міськради Харківської областіПрозоре містоБюджет та фінансиПоточна діяльністьДокументиКомунальна власністьЖитлові питанняЗакупівліОчищення владиВідкриті даніДоступ до публічної інформаціїРегуляторна політика
Первомайська міська рада Харківської області >>>