Запрошуємо на Форум «Первомайщина – громада людяності»
Запрошуємо на  Форум «Первомайщина – громада людяності»

Запрошуємо на Форум «Первомайщина – громада людяності»

Інформаційне повідомлення

11 червня 2024 року о 10.00 буде проведено Форум «Первомайщина – громада людяності» на якому будуть презентовані ідеї проектів щодо цілісного та гармонійного розвитку громади на цінностях людяності.

Проекти будуть покладені в основу формування екосистеми цілісного, інтегрального здоров»я та розвитку  Первомайської міської територіальної громади.

Форум проводиться у партнерстві з ГС «Рух людяності». У Форумі приймають участь представники організацій, підприємств громади та   експертного середовища з України та закордону.

У Форумі можливо прийняти участь за посиланням  https://meet.google.com/aqf-wkde-vjh

Переглядів: 95
Дата публікації: 08:04 07.06.2024
Міський голова
Надіслати електронне звернення
Надіслати запит на інформацію
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання
 
 
 
 

 

 
Пошук
Міська владаМіський головаМіська радаКерівний складСтруктураВакансіїЗаходи щодо запобігання корупціїГрафік особистого прийому громадянГрафік виїзних прийомів громадянІнструкція з діловодства у виконавчому комітеті Первомайської міської ради (зі змінами Розпорядження міського голови від 01.04.2020р. №59)ДокументиРезультати поіменного голосуванняРішення Первомайської міської ради Харківської областіРішення виконавчого комітету Первомайської міської радиРозпорядження міського голови з основної діяльностіПроекти рішень Первомайської міської радиПроекти рішень виконавчого комітету Первомайської міської ради Харківської областіПереліки розпоряджень міського голови з основної діяльностіПротоколиАрхів рішень Первомайської міськради Харківської областіАрхів рішень виконавчого комітету Первомайської міськради Харківської областіПрозоре містоБюджет та фінансиПоточна діяльністьДокументиКомунальна власністьЖитлові питанняЗакупівліОчищення владиВідкриті даніДоступ до публічної інформаціїРегуляторна політика
Первомайська міська рада Харківської області >>>