Коли «Вічний вогонь» палає у серцях первомайців
Коли «Вічний вогонь» палає у серцях первомайців

Коли «Вічний вогонь» палає у серцях первомайців

Ремонт пам'ятника «Вічний вогонь» триває

Ідею почистити і упорядкувати пам’ятку історії - братську могилу воїнів, які загинули в боях за визволення  Первомайського в 1941 – 1943 роках (яку первомайці звично називають «Вічний вогонь») із задоволенням підтримали наші підприємці. Їм абсолютно не потрібна слава, розголос і подяка, тому що вони просто вважають своїм обов'язком допомогти в данину пам'яті і поваги увіковіченню героїзму своїх дідів і прадідів.
Наші спільні зусилля будуть мати велике значення, перш за все, для виховання молоді.
За час проведення робіт:
- залили підставу монумента під гранітними плитами;
- почистили і відшліфували зірку;
- встановили бордюри навколо клумби;
- помили і почистили монумент пам'ятника і тротуарну плитку;
- замовили дві гранітні плити, які розсипалися під зіркою, і три плити з портретом загиблого солдата, прізвищами загиблих і похованих в цій братській могилі солдатів (їх 32 і 328 прізвищ невідомих), і третя плита буде з десятьма прізвищами наших земляків Первомайщини, яким посмертно присвоєно звання героя Радянського Союзу.
Роботи тривають. Працівники КП «Жилсервіс» приберуть бруд, який намили, заб'ють гранвідсівом вимиті дірки, пофарбують бітумом сходинки, приберуть сміття. Силами міської ради ветеранів заплановано побілити стовбури дерев і посадити квіти. Я впевнена, що в думках та діях  за чистоту і благоустрій міста ми єдині!
 
Заступник міського голови
з питань діяльності виконавчих органів                                  Ніна ХАРЧЕНКО
 
Переглядів: 394
Дата публікації: 09:27 28.05.2020
Міський голова
Надіслати електронне звернення
Надіслати запит на інформацію
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання
 
 
 
Пошук
Міська владаМіський головаМіська радаКерівний складСтруктураВакансіїЗаходи щодо запобігання корупціїГрафік прийомуІнструкція з діловодства у виконавчому комітеті Первомайської міської ради (зі змінами Розпорядження міського голови від 01.04.2020р. №59)ДокументиРішення Первомайської міської ради Харківської областіРішення виконавчого комітету Первомайської міської радиРозпорядження міського голови з основної діяльностіПроекти рішень Первомайської міськради Харківської областіПроекти рішень виконавчого комітету Первомайської міськради Харківської областіАрхів рішень Первомайської міськради Харківської областіАрхів рішень виконавчого комітету Первомайської міськради Харківської областіАрхів розпоряджень міського головиПрозоре містоБюджет та фінансиПоточна діяльністьДокументиКомунальна власністьЖитлові питанняЗакупівліОчищення владиВідкриті даніДоступ до публічної інформаціїРегуляторна політика
Первомайська міська рада Харківської області >>>