Програма AGROW UP
Програма AGROW UP

Програма AGROW UP

Інформація

Безкоштовні консультації та вебінари для українського бізнесу, який займається переробкою продукції рослинництва

Про програму

ГО «Буковинська агенція регіонального розвитку» з 11 червня розпочала програму AGROW UP це безкоштовний консультації та вебінари для українського бізнесу, який займається переробкою продукції рослинництва чи готовий й запровадити. Програма реалізується в межах програми EU4Business з фінансуванням Європейського Союзу та уряду Німеччини.

Учасники програми

Учасниками програми можуть стати власники, керівники малого та середнього бізнесу, який:

  • зареєстрований та функціонує на території, підконтрольній Україні;

  • працює у сфері рослинництва понад 1 рік;

  • займається сільським господарством чи переробкою як основною сферою діяльності, або ж має план щодо запуску переробки своєї продукції;

  • має від 5 до 249 працівників;

  • належить громадянам України (не менше 51% компанії).

Прийом заявок

Прийом заявок від учасників триватиме з 11 до 25 червня. Після цього ГО «Буковинська агенція регіонального розвитку» відбере до участі 20 учасників, які впродовж липня 2004 року отримають безкоштовні індивідуальні консультації за одним із обраних напрямів: розвиток бізнесу (планування, стратегія, оптимізація, масштабування), маркетинг та цифровий маркетинг, візуальний стиль та дизайн, вихід на нові ринки, сертифікація та стандартизація, безпека харчових продуктів, бухгалтерський облік, оподаткування та юриспруденція, технологія переробки та вирощування, залучення грантів та інвестицій.

Вебінари

Також у межах програми на платформі Zoom відбудуться 6 безкоштовних вебінарів про різні аспекти переробки рослинної продукції.

З питаннями звертатись за тел. 099 248 24 24.

 

Переглядів: 143
Дата публікації: 08:36 20.06.2024
Міський голова
Надіслати електронне звернення
Надіслати запит на інформацію
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання
 
 
 
 

 

 
Пошук
Міська владаМіський головаМіська радаКерівний складСтруктураВакансіїЗаходи щодо запобігання корупціїГрафік особистого прийому громадянГрафік виїзних прийомів громадянІнструкція з діловодства у виконавчому комітеті Первомайської міської ради (зі змінами Розпорядження міського голови від 01.04.2020р. №59)ДокументиРезультати поіменного голосуванняРішення Первомайської міської ради Харківської областіРішення виконавчого комітету Первомайської міської радиРозпорядження міського голови з основної діяльностіПроекти рішень Первомайської міської радиПроекти рішень виконавчого комітету Первомайської міської ради Харківської областіПереліки розпоряджень міського голови з основної діяльностіПротоколиАрхів рішень Первомайської міськради Харківської областіАрхів рішень виконавчого комітету Первомайської міськради Харківської областіПрозоре містоБюджет та фінансиПоточна діяльністьДокументиКомунальна власністьЖитлові питанняЗакупівліОчищення владиВідкриті даніДоступ до публічної інформаціїРегуляторна політика
Первомайська міська рада Харківської області >>>