Обґрунтування щодо необхідності коригування вартості послуги з управління багатоквартирними будинками
Обґрунтування щодо необхідності коригування вартості послуги з управління багатоквартирними будинками

Обґрунтування щодо необхідності коригування вартості послуги з управління багатоквартирними будинками

Інформація

У зв’язку із збільшенням вартості електроенергії з 2,64 грн/кВт-год до 4,32 грн/кВт-год, КП «Жилсервіс» вимушене переглянути вартість послуг з управління багатоквартирними будинками з 01.07.2024, а саме: вартість послуг з освітлення місць загального користування, а також вартість послуг щодо енергопостачання ліфтів.

Витрати підприємства на електроенергію з 01.06.2024 зросли в середньому на 250 тис. грн/міс, що за підсумками роботи підприємства за рік становитиме близько 3 млн. грн.

Вартість послуг з управліня багатоквартирним будинком у 5-ти поверхових будинках у середньому має зрости на 4,3%, у 9-ти поверхових будинках – на 5,3% (відсоток зростання вартості послуг у 9-ти поверхових будинках більший у зв’язку з витратами електроенергії на роботу ліфтів).

Головний економіст                                                                    Ольга Сахновська

Приєднані документи:

Вартість послуг з 01.07.2024
Переглядів: 85
Дата публікації: 15:28 24.06.2024
Міський голова
Надіслати електронне звернення
Надіслати запит на інформацію
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання
 
 
 
 

 

 
Пошук
Міська владаМіський головаМіська радаКерівний складСтруктураВакансіїЗаходи щодо запобігання корупціїГрафік особистого прийому громадянГрафік виїзних прийомів громадянІнструкція з діловодства у виконавчому комітеті Первомайської міської ради (зі змінами Розпорядження міського голови від 01.04.2020р. №59)ДокументиРезультати поіменного голосуванняРішення Первомайської міської ради Харківської областіРішення виконавчого комітету Первомайської міської радиРозпорядження міського голови з основної діяльностіПроекти рішень Первомайської міської радиПроекти рішень виконавчого комітету Первомайської міської ради Харківської областіПереліки розпоряджень міського голови з основної діяльностіПротоколиАрхів рішень Первомайської міськради Харківської областіАрхів рішень виконавчого комітету Первомайської міськради Харківської областіПрозоре містоБюджет та фінансиПоточна діяльністьДокументиКомунальна власністьЖитлові питанняЗакупівліОчищення владиВідкриті даніДоступ до публічної інформаціїРегуляторна політика
Первомайська міська рада Харківської області >>>