З робочим візитом до міста завітав народний депутат України
З робочим візитом до міста завітав народний депутат України

З робочим візитом до міста завітав народний депутат України

Олександр ЛІТВІНОВ в рамках свого робочого візиту відвідав чергове засіданні сесії Первомайської міської ради Харківської області

Сьогодні, 28 травня 2020 року, до міста Первомайський з робочим візитом завітав народний депутат України  Олександр  ЛІТВІНОВ. В рамках поїздки він відвідав сесію Первомайської міської ради та розповів про нагальні питання, якими опікується в рамках своєї депутатської діяльності.

Олександр Миколайович підняв актуальні питання адміністративної реформи, пов’язані з децентралізацією і утворенням ОТГ в рамках Первомайського району та безпосередньо м.Первомайський. Підкреслив, що на території Первомайського району планується створення 3х ОТГ: Первомайська, Біляївська та Олексіївська. При цьому, до Первомайської об’єднаної територіальної громади з центром в м.Первомайський долучаться Ржавчицька та Грушинська сільські ради. Але, народний депутат підкреслив, що це об’єднання є в перспективі, і розпочнеться лише після того, як у парламенті визначаться з чітким розподілом меж між громадами та відповідний розподіл буде затверджено Верховною Радою України.

Торкнувся народний депутат України ще декількох питань, серед яких – питання продовження існування районних державних адміністрацій. Він звернув увагу, що ВР до найближчих виборів не встигне внести зміни в Конституцію України щодо скасування РДА. Але, підкреслив Олександр ЛІТВІНОВ,  необхідність в існуванні райдержадміністрацій з появою територіальних громад, поступово відпаде.

Також, Олександр Миколайович вибачився перед громадськістю м.Первомайський за те, що не мав можливості майже 2 місяці приймати громадян під час карантину. Але зауважив, що постійно цікавиться нагальними питаннями міста і щомісяця буває у м.Первомайський. За потреби запропонував звертатись до свого помічника Віталія Дарчича.   

Наостанок свого виступу з трибуни сесійної зали, Олександр ЛІТВІНОВ  подякував керівництву міста та депутатам за можливість виступити на сесії і залишив контактну інформацію. Також, користуючись нагодою, закликав всіх первомайців і надалі дотримуватися протиепідемічних заходів щодо запобігання розповсюдженню  захворювання на COVID-19. Бо карантин не припинено зовсім і це питання – головне питання здоров’я та життя людей.  А хвороба не вирізняє людей за статусом, віком чи положенням і вона, на жаль, продовжує існувати.

 

Нагадаємо, Олександр ЛІТВІНОВ  є діючим депутатом Верховної ради України (обраний в виборчому окрузі №178. Округ охоплює м. Первомайський, Балаклійський, Барвінківський, Близнюківський та Первомайський райони області.)

Більш детальна інформація про народного депутата за посиланням: http://https://itd.rada.gov.ua/mps/info/page/21190

Альбом: З робочим візитом до міста завітав народний депутат України
Альбом: З робочим візитом до міста завітав народний депутат України
Альбом: З робочим візитом до міста завітав народний депутат України
Альбом: З робочим візитом до міста завітав народний депутат України
Альбом: З робочим візитом до міста завітав народний депутат України
Альбом: З робочим візитом до міста завітав народний депутат України
Переглядів: 826
Дата публікації: 15:36 28.05.2020
Міський голова
Надіслати електронне звернення
Надіслати запит на інформацію
Анонс подій
Подій не заплановано
Нові та оновлені сторінки
Оголошення аукціону на продовження договору оренди нежитлового приміщення площею 14,0 кв.м. за адрес   15.04.2021
Оголошення про проведення аукціону з оренди нежитлового приміщення площею 77,6 кв.м. за адресою: м.    15.04.2021
https://www.facebook.com/profile.php?id=100004704247650   14.04.2021
ЗВІТИ!   14.04.2021
Кількість запитів за березень 2021 року   12.04.2021
Розпорядження міського голови від 08.04.2021 № 61 "Про закінчення опалювального періоду"   09.04.2021
Про затвердження Положення Про здійснення візування проєктів актів у виконавчому комітеті Первомайсь   06.04.2021
Про передачу подарунків, одержаних як подарунки Первомайській міській територіальній громаді   06.04.2021
Про затвердження Порядку організації роботи з повідомленнями про можливі факти корупційних або пов’я   06.04.2021
Про затвердження Положення про здійснення контролю за дотриманням антикорупційного законодавства у к   06.04.2021
Посилання
 
 
 
Пошук
Міська владаМіський головаМіська радаКерівний складСтруктураВакансіїЗаходи щодо запобігання корупціїГрафік особистого прийому громадянГрафік виїзних прийомів громадянІнструкція з діловодства у виконавчому комітеті Первомайської міської ради (зі змінами Розпорядження міського голови від 01.04.2020р. №59)ДокументиРезультати поіменного голосуванняРішення Первомайської міської ради Харківської областіРішення виконавчого комітету Первомайської міської радиРозпорядження міського голови з основної діяльностіПроекти рішень Первомайської міської радиПроекти рішень виконавчого комітету Первомайської міськради Харківської областіПереліки розпоряджень міського голови з основної діяльностіПротоколиАрхів рішень Первомайської міськради Харківської областіАрхів рішень виконавчого комітету Первомайської міськради Харківської областіПрозоре містоБюджет та фінансиПоточна діяльністьДокументиКомунальна власністьЖитлові питанняЗакупівліОчищення владиВідкриті даніДоступ до публічної інформаціїРегуляторна політикаЗаконодавство про працю
Первомайська міська рада Харківської області >>>