З робочим візитом до міста завітав народний депутат України

Олександр ЛІТВІНОВ в рамках свого робочого візиту відвідав чергове засіданні сесії Первомайської міської ради Харківської області

Сьогодні, 28 травня 2020 року, до міста Первомайський з робочим візитом завітав народний депутат України  Олександр  ЛІТВІНОВ. В рамках поїздки він відвідав сесію Первомайської міської ради та розповів про нагальні питання, якими опікується в рамках своєї депутатської діяльності.

Олександр Миколайович підняв актуальні питання адміністративної реформи, пов’язані з децентралізацією і утворенням ОТГ в рамках Первомайського району та безпосередньо м.Первомайський. Підкреслив, що на території Первомайського району планується створення 3х ОТГ: Первомайська, Біляївська та Олексіївська. При цьому, до Первомайської об’єднаної територіальної громади з центром в м.Первомайський долучаться Ржавчицька та Грушинська сільські ради. Але, народний депутат підкреслив, що це об’єднання є в перспективі, і розпочнеться лише після того, як у парламенті визначаться з чітким розподілом меж між громадами та відповідний розподіл буде затверджено Верховною Радою України.

Торкнувся народний депутат України ще декількох питань, серед яких – питання продовження існування районних державних адміністрацій. Він звернув увагу, що ВР до найближчих виборів не встигне внести зміни в Конституцію України щодо скасування РДА. Але, підкреслив Олександр ЛІТВІНОВ,  необхідність в існуванні райдержадміністрацій з появою територіальних громад, поступово відпаде.

Також, Олександр Миколайович вибачився перед громадськістю м.Первомайський за те, що не мав можливості майже 2 місяці приймати громадян під час карантину. Але зауважив, що постійно цікавиться нагальними питаннями міста і щомісяця буває у м.Первомайський. За потреби запропонував звертатись до свого помічника Віталія Дарчича.

Наостанок свого виступу з трибуни сесійної зали, Олександр ЛІТВІНОВ  подякував керівництву міста та депутатам за можливість виступити на сесії і залишив контактну інформацію. Також, користуючись нагодою, закликав всіх первомайців і надалі дотримуватися протиепідемічних заходів щодо запобігання розповсюдженню  захворювання на COVID-19. Бо карантин не припинено зовсім і це питання – головне питання здоров’я та життя людей.  А хвороба не вирізняє людей за статусом, віком чи положенням і вона, на жаль, продовжує існувати.

Нагадаємо, Олександр ЛІТВІНОВ  є діючим депутатом Верховної ради України (обраний в виборчому окрузі №178. Округ охоплює м. Первомайський, Балаклійський, Барвінківський, Близнюківський та Первомайський райони області.)

Більш детальна інформація про народного депутата за посиланням: http://https://itd.rada.gov.ua/mps/info/page/21190

Альбом: З робочим візитом до міста завітав народний депутат України
Дата публікації: 15:36 28.05.2020