Сервіси у мобільному застосунку «Моя податкова» для підприємців та громадян
Сервіси у мобільному застосунку «Моя податкова» для підприємців та громадян

Сервіси у мобільному застосунку «Моя податкова» для підприємців та громадян

Головне управління ДПС у Харківській області інформує, що у мобільному застосунку «Моя податкова» доступні нові сервіси для ФОП

Мій ФОП у розділі «Мої дані» застосунку: 

інформація про реєстрацію ФОП та обрання спрощеної системи оподаткування; 

подання податкових декларацій платника єдиного податку: 

для ФОП, які обрали спрощену систему оподаткування 1-3 груп, у розділі «Послуги»; 

- сплата податків: 

доступна у «Стані розрахунків з бюджетом» розділу «Послуги». 

Застосунок є програмним комплексом та може бути  завантаженим  на телефони як на платформі Android, так і iOS!Застосунок від ДПС доступний користувачам та є простим і зручним інструментом для отримання електронних сервісів податкової служби для громадян, також сплати податків з використанням платіжних систем, яким є мобільний застосунок «Моя податкова».  

У розділі «Мої дані» застосунку громадянин може отримати інформацію про:   

-  адресу реєстрації та фактичне місце проживання;   

-  обʼєкти оподаткування;   

-  обовʼязок сплатити суму грошового зобовʼязання (ППР);   

У розділі «Послуги» доступно:   

-  стан розрахунків з бюджетом.   

-  направлення запиту на отримання відомостей про суми виплачених доходів;   

-  подання Податкової декларації про майновий стан і доходи (податкова знижка).   

У розділі «Повідомлення» доступні:   

-  квитанції;   

-  відомості з Державного реєстру фізичних осіб - платників податків про суми виплачених доходів та утриманих податків;   

- інформація з ДРФО про джерела/суми нарахованого доходу, утриманого та сплаченого податку та військового збору;   

- листи контролюючого органу.   

Мобільний застосунок доповнюватиметься новими можливостями відповідно до потреб платників податків.  

«Моя податкова» - ще один крок до цифрової податкової у цифровій державі! 

Податкова знижка за оренду житла внутрішньо переміщеній особі

Головне управління ДПС у Харківській області інформує, що ст. 166 Податкового кодексу України (далі -  ПКУ) визначено право платника податку на податкову знижку, підстави для її нарахування, перелік витрат, дозволених до включення до податкової знижки, обмеження права на її нарахування.

Відповідно до п.п. 166.3.9 п. 166.3 ст. 166 ПКУ платник податку, який має статус внутрішньо переміщеної особи, має право включити до податкової знижки у зменшення оподатковуваного доходу платника податку за наслідками звітного податкового року, нарахованого у вигляді заробітної плати, зменшеного з урахуванням положень п. 164.6 ст. 164 ПКУ, фактично сплачені ним протягом звітного податкового року суми коштів, у вигляді орендної плати за договором оренди житла (квартири, будинку), оформленим відповідно до вимог чинного законодавства, фактично сплачених платником податку.

Платник податку, який має статус внутрішньо переміщеної особи, має право скористатися податковою знижкою за оренду житла виключно за умови, що він та/або члени його сім’ї першого ступеня споріднення:

-не мають у власності придатної для проживання житлової нерухомості, розташованої поза межами тимчасово окупованої території України;

-не отримують передбачених законодавством України бюджетних виплат для покриття витрат на проживання.

Розмір такої знижки не може перевищувати (у розрахунку на календарний рік) 30 розмірів мінімальної заробітної плати, встановленої на 1 січня звітного (податкового) року.

Податкова декларація про майновий стан і доходи на податкову знижку, за наслідками 2023 року, подається до контролюючих органів до 31 грудня 2024 року включно.

 

 

 

 

Переглядів: 59
Дата публікації: 10:45 02.07.2024
Міський голова
Надіслати електронне звернення
Надіслати запит на інформацію
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання
 
 
 
 

 

 
Пошук
Міська владаМіський головаМіська радаКерівний складСтруктураВакансіїЗаходи щодо запобігання корупціїГрафік особистого прийому громадянГрафік виїзних прийомів громадянІнструкція з діловодства у виконавчому комітеті Первомайської міської ради (зі змінами Розпорядження міського голови від 01.04.2020р. №59)ДокументиРезультати поіменного голосуванняРішення Первомайської міської ради Харківської областіРішення виконавчого комітету Первомайської міської радиРозпорядження міського голови з основної діяльностіПроекти рішень Первомайської міської радиПроекти рішень виконавчого комітету Первомайської міської ради Харківської областіПереліки розпоряджень міського голови з основної діяльностіПротоколиАрхів рішень Первомайської міськради Харківської областіАрхів рішень виконавчого комітету Первомайської міськради Харківської областіПрозоре містоБюджет та фінансиПоточна діяльністьДокументиКомунальна власністьЖитлові питанняЗакупівліОчищення владиВідкриті даніДоступ до публічної інформаціїРегуляторна політика
Первомайська міська рада Харківської області >>>