Звіт про проведену роботу відділом культури і туризму з 25-29.05.2020 року
про проведену роботу відділом культури і туризму з 25-29.05.2020 року

Звіт про проведену роботу відділом культури і туризму з 25-29.05.2020 року

Коли культура міста має досягнення в різних напрямках роботи

З 15 по 20 травня 2020 року проходив Всеукраїнський онлайн-конкурс читців художнього слова «Білі конвалії», заснований Харківською державною академією культури. Головою журі був заслужений діяч мистецтв України, доцент, декан факультету театрального мистецтва Харківської державної академії культури Ігор Олександрович Борис. Серед переможців конкурсу – двоє учасників Первомайського народного театру «Сучасник», керівник Наталя Денисова:

Гран-прі у номінації «Дебют 5-9 років» посіла Мирослава Стороженко

Третє місце у номінації «Підлітки 14-18 років» посів Ярослав Носов

Вітаємо переможців та бажаємо подальших успіхів керівнику і учасникам колективу!

До Дня Хіміка у Первомайському краєзнавчому музеї була підготована виставка «Хімпром – історія м. Первомайський», що розкриває одну із сторінок нашої історії - будівництво Хімічного заводу. Це один з етапів розвитку нашого міста, після будівництва Української укріпленої лінії у 1731-1742 роках та відкриття у 1869 році Курськ-Харків-Азовської залізниці. Це був потужний поштовх для розвитку всіх галузей Первомайського. Історія нашого міста була тісно пов'язана з хімічною промисловістю. Тому нова експозиція, присвячена будівництву Хімпрому та  м. Первомайський буде близька кожному. На виставці представлені стенди і макети, які люб'язно надали для експонування з музею Первомайського ліцею, та предмети з фонду нашого музею. Це фотохроніка будівництва заводу і міста, культурного і спортивного життя мешканців молодого міста хіміків.

КПСМНЗ «Первомайська дитяча школа мистецтв» продовжують дистанційну роботу з учнями. Учні музичного відділення Первомайської дитячої школи мистецтв брали участь у відкритому онлайн конкурс юних виконавців на народних інструментах  Online «ТАЛАНТ»:

- Левагін Лев (викл. Владислав Непочатов);

- Бакунов Павло (викл. Владислав Непочатов);

- Семенченко Артем (викл. Світлана Чесниченко).

Продовжуються роботи по укладці керамогранітної плитки підлоги в коридорі музичного відділення.

Минулого тижня в бібліотеках міста велась поточна робота по обслуговуванню користувачів та проведено прибирання альпінарію.

Начальник відділу культури і туризму                          Ольга ПАВЛОВА

Альбом: Звіт про проведену роботу відділом культури і туризму з 25-29.05.2020 року
Дата публікації: 10:32 29.05.2020