До уваги шанувальників волейболу міста!

Підбили підсумки змагань Відкритої першості з волейболу серед збірних команд міста!

У останню неділю травня ФОК «Ангар»  гостинно прийняв волейболістів, які  взяли участь у фінальних іграх «Відкритої першості з волейболу серед збірних команд міста».

Підбиття підсумків змагань спортсмени шести команд-учасниць  чекали понад два місяці. І ось нарешті, з новими силами та натхненням, команди  грали свої вирішальні ігри. Не зважаючи на результати змагань, всі без виключення отримали неабияке задоволення від можливості пограти «по колу»  з кожною з команд-суперниць. А підсумок змагань ні для шанувальників волейболу, ні для самих гравців не був несподіванкою:

Переможці чемпіонату:

• Чемпіоном міста п’ятий рік поспіль стала команда КЛС «РАНДЕВУ», перемігши всіх суперників з результатом 14 очок;
  • Дев’ять очок набрала команда «Медик», які у вирішальній боротьбі вибороли ІІ місце змагань;
  • замкнули трійку призерів  команда «ІНПЛАСТ», яка отримала 8 очок та зайняла 3 місце.

Результати інших команд-учасниць теж є достойними:

• Четверте місце в турнірній таблиці змагань отримала команда, яка вже декілька років є гостем наших змагань та показує гарний результат – «Лозова», набравши 6 очок;
  • П’яте місце змагань отримала «ЗБІРНА» з результатом 6 очок;
  • І замикають турнірну таблицю гості  цьогорічних змагань «Балаклія», з результатом 2 очка.

Переможців змагань вітали суддівська команда та заступник  Первомайського міського голови з питань діяльності виконавчих органів Ніна ХАРЧЕНКО, які нагородили трійку призерів кубком, грошовими винагородами, грамотами та медалями.

Впевнені, що не зважаючи на те, що самі ігри «Відкритої першості з волейболу серед збірних команд міста»  переносилися через всесвітню пандемію, запам’ятались вони для гравців та вболівальників не цим. Вони проходили в динамічній формі та на високому рівні. В командах були неймовірно сильні гравці, кожен з яких  щоразу перевершував себе та прагнув до перемоги. Бо волейбол для первомайців залишається однією з найулюбленіших ігор поза умовностями та часом. І кожного року ця гіпотеза організаторів підтверджується рівнем та результатами команд-гравців.

Сподіваємося на нові спортивні досягнення наших земляків та бажаємо перемоги чемпіонам змагань на обласному рівні!

Альбом: До уваги шанувальників волейболу міста!
Дата публікації: 11:05 01.06.2020