УВАГА!!!Інформація для споживачів послуги з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення.
УВАГА!!!Інформація для споживачів послуги з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення.

УВАГА!!!Інформація для споживачів послуги з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення.

Інформація для споживачів послуги з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення

Згідно рішення виконавчого комітету Первомайської міської ради № 104 від 27.05.2020 р. Первомайське КВУ ВКГ (Водоканал) з 1.07.2020р припиняє надання послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення.
Послуги централізованого водопостачання та централізованого водовідведення з 1.07.2020 р. будуть надаватись Первомайським КП «Тепломережі».
Враховуючи вищенаведене, всім споживачам зазначеної послуги необхідно до 1.07.2020 р. погасити заборгованість за спожиті послуги, надані КВУ ВКГ (Водоканалом) та з 1.07.2020р. звернутись в ПКП «Тепломережі» для укладання договору про надання послуги з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення. Для укладення договору необхідно надати копії таких документів:
- паспорт власника квартири (будинку),
- ідентифікаційний коду власника квартири (будинку),
- документ, що підтверджує право власності на квартиру (будинку),
- довідка про склад сім’ї.

Звертаємо увагу, що відповідно до Закону України «Про житлово-комунальні послуги» від 09.11.2017 року № 2189-VIII, споживачі зобов’язані укласти договір про надання послуги. Відсутність укладеного договору на послугу, що фактично споживається абонентом, не є підставою для не здійснення нарахування за дану послугу. З текстом договору можна ознайомитись на сайті ПКП «Тепломережі» (http://pkpts.com.ua).
Надання послуг буде здійснюватися у штатному режимі. Тариф на послугу з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення рішенням виконавчого комітету Первомайської міської ради № 86 від 22.04.2020 р. залишено без змін. Тариф складає:
- централізоване водопостачання – 20,04 грн. за 1м3 з ПДВ;
- централізоване водовідведення – 31,01 грн. за 1м3 з ПДВ.

Переглядів: 2061
Дата публікації: 11:13 09.06.2020
Міський голова
Надіслати електронне звернення
Надіслати запит на інформацію
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання
 
 
 
 

 

 
Пошук
Міська владаМіський головаМіська радаКерівний складСтруктураВакансіїЗаходи щодо запобігання корупціїГрафік особистого прийому громадянГрафік виїзних прийомів громадянІнструкція з діловодства у виконавчому комітеті Первомайської міської ради (зі змінами Розпорядження міського голови від 01.04.2020р. №59)ДокументиРезультати поіменного голосуванняРішення Первомайської міської ради Харківської областіРішення виконавчого комітету Первомайської міської радиРозпорядження міського голови з основної діяльностіПроекти рішень Первомайської міської радиПроекти рішень виконавчого комітету Первомайської міської ради Харківської областіПереліки розпоряджень міського голови з основної діяльностіПротоколиАрхів рішень Первомайської міськради Харківської областіАрхів рішень виконавчого комітету Первомайської міськради Харківської областіПрозоре містоБюджет та фінансиПоточна діяльністьДокументиКомунальна власністьЖитлові питанняЗакупівліОчищення владиВідкриті даніДоступ до публічної інформаціїРегуляторна політика
Первомайська міська рада Харківської області >>>