Вітаємо вихованців гурткових колективів БДЮТ, переможців та призерів обласного свята "Жива вода - Дельта-2020"
Вітаємо вихованців гурткових колективів БДЮТ, переможців та призерів обласного свята \"Жива вода - Дельта-2020\"

З метою популяризації та розвитку підводного плавання та фотографії, пропаганди кращого досвіду роботи з організації здорового способу життя серед дітей та учнівської молоді, з 29 по 31 травня 2020 року проведено обласне Свято дитячої творчості «Жива вода-Дельта» у дистанційній формі на офіційній сторінці КЗ «Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості» в соціальній мережі Facebook.

Конкурс робіт оцінювався за такими критеріями: візуальне враження від роботи, творчий підхід та оригінальність розкриття теми «Жива вода», складність виконання.
Журі відзначило активність, творчий підхід, оригінальність робіт усіх учасників Свята. Були визначені призери у 7-ми номінаціях. За результатами Свята переможцями стали:

І місце- Єфіменко Владислава, вихованця гуртка "Інформатика"( керівник Наталія Маркова), Номінація «Конкурс проєктів «Жива вода»;

ІІІ місце- Лобко Данила, вихованця гуртка "Інформатика"(керівник Наталія Маркова), Номінація «Конкурс проєктів «Жива вода»;

ІІІ місце - Білокуренко Поліну, вихованку гуртка "Інформатика"(керівник Наталія Маркова), Номінація «Конкурс проєктів «Жива вода»;

ІІІ місце - Батаєву Юлію, вихованку гуртка "Чарівна голочка"(керівник Тетяна Журавльва), Номінація «Конкурс декоративно-прикладного мистецтва на тему «Жива вода».;

Подяку за високий рівень виконання робіт, значний особистий внесок у справу виховання
здорового способу життя серед дітей та учнівської молоді отримує Малахова Маргарита, вихованка гуртка "Намистинка" (керівник Олена Малахова), Номінація «Конкурс декоративно-прикладного мистецтва на тему «Жива вода».

За матеріалами Orika Pervomayska‎ та КЗ «Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості» в соціальній мережі Facebook.

Альбом: Вітаємо вихованців гурткових колективів закладу переможців та призерів обласного свята "Жива вода - Дельта-2020"
Дата публікації: 08:35 16.06.2020

Міська владаМіський головаМіська радаКерівний складСтруктураВакансіїЗаходи щодо запобігання корупціїГрафік прийомуІнструкція з діловодства у виконавчому комітеті Первомайської міської ради (зі змінами Розпорядження міського голови від 01.04.2020р. №59)ДокументиРішення Первомайської міської ради Харківської областіРішення виконавчого комітету Первомайської міської радиРозпорядження міського голови з основної діяльностіПроекти рішень Первомайської міськради Харківської областіПроекти рішень виконавчого комітету Первомайської міськради Харківської областіАрхів рішень Первомайської міськради Харківської областіАрхів рішень виконавчого комітету Первомайської міськради Харківської областіАрхів розпоряджень міського головиПрозоре містоБюджет та фінансиПоточна діяльністьДокументиКомунальна власністьЖитлові питанняЗакупівліОчищення владиВідкриті даніДоступ до публічної інформаціїРегуляторна політика