1 липня в Україні відзначається День архітектури – професійне свято українських архітекторів, проєктувальників і дизайнерів, а також поціновувачів архітектурних шедеврів країни.

День архітектури України був встановлений в 1995 році. В указі Президента України № 456/95 від 17.06.1995 сказано: «Встановити День архітектури України, який відзначати щорічно 1 липня, - у Всесвітній день архітектури»

Шановні працівники галузі!

Ви вибрали професію, яка завжди була необхідною людям, яка є окрасою життя. Архітектура - справжнє мистецтво.

Високий професіоналізм, аналітичне мислення, прагнення пошуку гармонії у всьому – це те, що завжди притаманне творчій натурі архітекторів.

Бажаю, щоб заплановані вами проєкти завжди втілювалися в життя. Щиро зичу вам успіхів у професійній діяльності, щастя,  невичерпної енергії у творчих справах!

Міський голова Микола Бакшеєв

Дата публікації: 08:40 01.07.2020

Міська владаМіський головаМіська радаКерівний складСтруктураВакансіїЗаходи щодо запобігання корупціїГрафік прийомуІнструкція з діловодства у виконавчому комітеті Первомайської міської ради (зі змінами Розпорядження міського голови від 01.04.2020р. №59)ДокументиРішення Первомайської міської ради Харківської областіРішення виконавчого комітету Первомайської міської радиРозпорядження міського голови з основної діяльностіПроекти рішень Первомайської міськради Харківської областіПроекти рішень виконавчого комітету Первомайської міськради Харківської областіАрхів рішень Первомайської міськради Харківської областіАрхів рішень виконавчого комітету Первомайської міськради Харківської областіАрхів розпоряджень міського головиПрозоре містоБюджет та фінансиПоточна діяльністьДокументиКомунальна власністьЖитлові питанняЗакупівліОчищення владиВідкриті даніДоступ до публічної інформаціїРегуляторна політика