ФОК «АНГАР» - місце для тренувань та розваг

Популярне місце занять та відпочинку для дітей і дорослих

ФОК відкрили для занять спортом у червні 2018 року.

За два роки свого існування він прийняв безліч змагань та заходів, секцій та гуртків, групових тренувань та  просто любителів спорту. Всі покоління мають змогу тренуватись  за інтересам в фізкультурно-оздоровчому комплексі в зручний час. Але за ці роки наш ФОК здобув і популярність, як місце для розваг і проведення вільного часу у дітей і дорослих.

Біля будівлі розташовані баскетбольні майданчики для гри в вуличний баскетбол, біля яких щовечора грають шанувальники баскетболу. Є там і два поля зі штучним покриттям, які заповнюються чоловічими збірними баскетбольних гравців та жіночими компаніями любителів фітнесу і стретчингу. Літній майданчик для гри у пляжний волейбол завжди заповнений волейболістами різного рівня майстерності, які із задоволенням грають на ньому у літній час. На зручному асфальтованому покриттю біля ФОК «АНГАР» катаються дітлахи на велосипедах, скейтах, самокатах. На дитячих  та спортмайданчиках завжди лунає дитячий сміх.  Лавочки біля комплексу у вечірній час переповнені первомайцями та гостями міста.

Ось це і є справжнє місце для тренувань і розваг, де збігаються інтереси різних поколінь.

Альбом: ФОК «АНГАР» - місце для тренувань та розваг
Дата публікації: 11:18 01.07.2020

Міська владаМіський головаМіська радаКерівний складСтруктураВакансіїЗаходи щодо запобігання корупціїГрафік прийомуІнструкція з діловодства у виконавчому комітеті Первомайської міської ради (зі змінами Розпорядження міського голови від 01.04.2020р. №59)ДокументиРішення Первомайської міської ради Харківської областіРішення виконавчого комітету Первомайської міської радиРозпорядження міського голови з основної діяльностіПроекти рішень Первомайської міськради Харківської областіПроекти рішень виконавчого комітету Первомайської міськради Харківської областіАрхів рішень Первомайської міськради Харківської областіАрхів рішень виконавчого комітету Первомайської міськради Харківської областіАрхів розпоряджень міського головиПрозоре містоБюджет та фінансиПоточна діяльністьДокументиКомунальна власністьЖитлові питанняЗакупівліОчищення владиВідкриті даніДоступ до публічної інформаціїРегуляторна політика