1 липня – День Канади
1 липня – День Канади

1 липня – День Канади

Це державне свято Канади, яким відзначається підписання "Акту Британської Північної Америки" та створення Канади 1 липня 1867 з двох британських колоній і однієї провінції Британської імперії, що мала статус британського домініону.

В перший день липня в багатьох містах муніципалітети організують ряд заходів, часто на відкритому повітрі. Вивішуються прапори Канади і багато людей розфарбовують обличчя в кольори національного прапора. Він складається з двох вертикальних червоних прямокутників, розділених білим квадратом. Білий квадрат містить червоне зображення кленового листа.

В цей день місто Первомайський вітає всіх канадців із національним святом! Дякуємо, що ви вболіваєте за Україну! 

А нашим канадським партнерам висловлюємо щиру вдячність  за співпрацю, за вагому допомогу в реалізації важливих для городян проєктів. Бажаємо, щоб  і надалі не  втрачався зв'язок між нами. В подальшому сподіваємось на багато важливих для міста Первомайський зустрічей і заходів. Зі Святом! З Днем Канади!

Міський голова Микола Бакшеєв

Переглядів: 355
Дата публікації: 14:38 01.07.2020
Міський голова
Надіслати електронне звернення
Надіслати запит на інформацію
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання
 
 
 
 

 

 
Пошук
Міська владаМіський головаМіська радаКерівний складСтруктураВакансіїЗаходи щодо запобігання корупціїГрафік особистого прийому громадянГрафік виїзних прийомів громадянІнструкція з діловодства у виконавчому комітеті Первомайської міської ради (зі змінами Розпорядження міського голови від 01.04.2020р. №59)ДокументиРезультати поіменного голосуванняРішення Первомайської міської ради Харківської областіРішення виконавчого комітету Первомайської міської радиРозпорядження міського голови з основної діяльностіПроекти рішень Первомайської міської радиПроекти рішень виконавчого комітету Первомайської міськради Харківської областіПереліки розпоряджень міського голови з основної діяльностіПротоколиАрхів рішень Первомайської міськради Харківської областіАрхів рішень виконавчого комітету Первомайської міськради Харківської областіПрозоре містоБюджет та фінансиПоточна діяльністьДокументиКомунальна власністьЖитлові питанняЗакупівліОчищення владиВідкриті даніДоступ до публічної інформаціїРегуляторна політика
Первомайська міська рада Харківської області >>>