Свято першого снопа знаменувало початок жнив на Первомайщині

З давніх-давен до наших днів зберігається обряд першого снопа – зажинків, який символізує початок жнив і поєднує поезію хліборобської праці та вірування наших предків у невичерпну силу і щедрість рідної землі.

Свято першого снопа знаменувало початок жнив на Первомайщині

6 липня в районі стартувало збирання врожаю зернових культур, і традиційно цього дня відбулося свято Першого снопа.

На святкування прибули керівники району та міста, представники фермерських господарств та агрофірм зі всього району.

Привітав аграріїв  з початком жнив і міський голова Микола Бакшеєв, який разом з усіма брав учать у церемонії святкування першого снопа в Первомайському районі.

Міський голова підкреслив важливість і почесність хліборобської праці: «Шановні хлібороби! Ви зробили все залежне від вас, щоб у цьому році хлібний коровай був щедрим і вагомим. А буде хліб на столі – то буде й затишок, родина і держава! Бажаю вам сприятливих погодних умов, щоб  в оптимальні строки провести жнива».

Настоятель храму Казанської Божої Матері отець Іоан благословив хліборобську працю, пшеничну ниву, щоб жнива були успішними, а зібраний врожай щедрим.

Високих вам врожаїв, хлібороби  Первомайщини!

Дата публікації: 09:44 07.07.2020