Учасники з багатьох країн були задіяні у цьому онлайн заході: Німеччина, Білорусь, Казахстан, Узбекистан та інші.

Місто  Первомайський також приєдналось до  конференції, бо  ефективне використання фінансових коштів – це один з пріоритетів міської влади. Це була вже не перша зустріч первомайців з представниками енергетичного агенства. Керівники громади  неодноразово брали участь у міжнародних заходах, які організовувала dena.

Учасників привітали виконавчий директор dena Христина Хаверкамп та  провідний експерт Департамент міжнародного співробітництва Олена Мецгер.

В перший день говорили про політичні рамкові умови і ринкові інструменти для реалізації проєктів з енергозбереження в містах.

Експерти зробили короткий огляд державних програм фінансового стимулювання проєктів з енергоефективності в Німеччині.

Провідний експерт в області енергосервісу розкрив тему щодо необхідних умов реалізації проєктів, ризиків та потенціалу  з точки зору енергоефективності, навів німецький досвід регулювання та впровадження заходів в сфері ЕСКО.

Розповіли також, з яких джерел фінансувати енергозберігаючі заходи.

Другого дня учасники конференції обговорювали міжнародну практику щодо розвитку ринку ЕСКО та розповідали про власні, уже реалізовані проєкти та енергосервісні інітіативи.

P.S. Німецьке енергетичне агентство dena є експертним центром з питань енергоефективності, енергії з поновлюваних джерел і «розумних» енергетичних систем. У співпраці з партнерами воно розробляє двосторонні  проєкти з енергоефективності в сфері електроенергії теплопостачання будівель і промислових об'єктах, а також з поновлюваних джерел енергії. Метою є підтримка модернізації економіки за допомогою ноу-хау і технологій з Німеччини.

Альбом: Веб-конференція 9-10 липня 2020 «Фінансування енергоефективних проєктів в містах»
Дата публікації: 10:53 10.07.2020
Нові та оновлені сторінки
Переліки об"єктів комунальної власності територіальної громади м. Первомайський І та ІІ типу, які пр   07.08.2020