Якщо не маєш роботи та маєш бажання навчатися
Якщо не маєш роботи та маєш бажання навчатися

Якщо не маєш роботи та маєш бажання навчатися

Професійне навчання безробітних

   Для безробітних, які хочуть отримати гідну роботу, знайти стабільність у своєму житті, відчути себе успішним – державна служба зайнятості пропонує пройти якісне професійне навчання в Центрах професійно - технічної освіти (ЦПТО ДСЗ) - спеціалізованих навчальних закладах сучасного європейського рівня для дорослого населення. 
   Так, до Первомайської  міськрайонної філії звернулись особи Новіков В.В, Сафронова О.В. та Толкунова В.В., які потребували здобути додаткову робітничу професію, враховуючи потребу ринку праці у кваліфікованих робітниках та з метою прискорення працевлаштування. Після  профорієнтаційної консультації безробітні виявили бажання пройти професійне навчання в Харківському центрі професійно – технічної освіти ДСЗ, за наступними професіями «Касир торговельного залу», «Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення».
   31 липня 2020 року,  майбутні студенти отримали відповідне направлення на навчання. Бажаємо успіхів в освоєнні нових професій та подальшого працевлаштування за спеціальністю.

 

Альбом: Якщо не маєш роботи та маєш бажання навчатися
Альбом: Якщо не маєш роботи та маєш бажання навчатися
Альбом: Якщо не маєш роботи та маєш бажання навчатися
Переглядів: 550
Дата публікації: 09:35 03.08.2020
Міський голова
Надіслати електронне звернення
Надіслати запит на інформацію
Анонс подій
Подій не заплановано
Нові та оновлені сторінки
Посилання
 
 
 
 
Пошук
Міська владаМіський головаМіська радаКерівний складСтруктураВакансіїЗаходи щодо запобігання корупціїГрафік особистого прийому громадянГрафік виїзних прийомів громадянІнструкція з діловодства у виконавчому комітеті Первомайської міської ради (зі змінами Розпорядження міського голови від 01.04.2020р. №59)ДокументиРезультати поіменного голосуванняРішення Первомайської міської ради Харківської областіРішення виконавчого комітету Первомайської міської радиРозпорядження міського голови з основної діяльностіПроекти рішень Первомайської міської радиПроекти рішень виконавчого комітету Первомайської міськради Харківської областіПереліки розпоряджень міського голови з основної діяльностіПротоколиАрхів рішень Первомайської міськради Харківської областіАрхів рішень виконавчого комітету Первомайської міськради Харківської областіПрозоре містоБюджет та фінансиПоточна діяльністьДокументиКомунальна власністьЖитлові питанняЗакупівліОчищення владиВідкриті даніДоступ до публічної інформаціїРегуляторна політика
Первомайська міська рада Харківської області >>>