Якщо не маєш роботи та маєш бажання навчатися
Якщо не маєш роботи та маєш бажання навчатися

Якщо не маєш роботи та маєш бажання навчатися

Професійне навчання безробітних

   Для безробітних, які хочуть отримати гідну роботу, знайти стабільність у своєму житті, відчути себе успішним – державна служба зайнятості пропонує пройти якісне професійне навчання в Центрах професійно - технічної освіти (ЦПТО ДСЗ) - спеціалізованих навчальних закладах сучасного європейського рівня для дорослого населення. 
   Так, до Первомайської  міськрайонної філії звернулись особи Новіков В.В, Сафронова О.В. та Толкунова В.В., які потребували здобути додаткову робітничу професію, враховуючи потребу ринку праці у кваліфікованих робітниках та з метою прискорення працевлаштування. Після  профорієнтаційної консультації безробітні виявили бажання пройти професійне навчання в Харківському центрі професійно – технічної освіти ДСЗ, за наступними професіями «Касир торговельного залу», «Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення».
   31 липня 2020 року,  майбутні студенти отримали відповідне направлення на навчання. Бажаємо успіхів в освоєнні нових професій та подальшого працевлаштування за спеціальністю.

 

Альбом: Якщо не маєш роботи та маєш бажання навчатися
Альбом: Якщо не маєш роботи та маєш бажання навчатися
Альбом: Якщо не маєш роботи та маєш бажання навчатися
Переглядів: 172
Дата публікації: 09:35 03.08.2020
Міський голова
Надіслати електронне звернення
Надіслати запит на інформацію
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання
 
 
 
Пошук
Міська владаМіський головаМіська радаКерівний складСтруктураВакансіїЗаходи щодо запобігання корупціїГрафік прийомуІнструкція з діловодства у виконавчому комітеті Первомайської міської ради (зі змінами Розпорядження міського голови від 01.04.2020р. №59)ДокументиРішення Первомайської міської ради Харківської областіРішення виконавчого комітету Первомайської міської радиРозпорядження міського голови з основної діяльностіПроекти рішень Первомайської міськради Харківської областіПроекти рішень виконавчого комітету Первомайської міськради Харківської областіАрхів рішень Первомайської міськради Харківської областіАрхів рішень виконавчого комітету Первомайської міськради Харківської областіАрхів розпоряджень міського головиПротоколиПрозоре містоБюджет та фінансиПоточна діяльністьДокументиКомунальна власністьЖитлові питанняЗакупівліОчищення владиВідкриті даніДоступ до публічної інформаціїРегуляторна політикаЗаконодавство про працю
Первомайська міська рада Харківської області >>>