Реалізацію робіт за кредитом НЕФКО розпочато!

5 лютого 2020 року в Малій залі Первомайської міської ради пройшла робоча нарада щодо початку робіт по освоєнню коштів кредиту і гранту, отриманого від Північної екологічної фінансової корпорації (далі НЕФКО)

В нараді взяли участь керівництво міста, експерти від НЕФКО та підрядна компанія ТОВ «Будівельник» (яка виграла тендер за стандартами НЕФКО), представники відділу освіти виконавчого комітету та представники закладів освіти, в яких будуть проводитись роботи. Під час засідання було детально обговорено кожен пункт заходів реалізації цього проєкту, а саме:
Фінансовані кредитом устаткування та пов’язані роботи з капітального ремонту (термомодернізації) ДНЗ №14 «Барвінок» та Гімназії №3 зі встановлення ІТП, включаючи розробку проєктно-кошторисної документації.
Орієнтовний строк початку робіт – травень 2020 року. До цього строку буде проводитись робота з погодження технічних рішень. При цьому експерти від НЕФКО наголосили на тому, що допоки не перевірять детально проєктні рішення та проєктну документацію з зазначених об’єктів – роботи починатись не будуть!

Альбом: Реалізацію робіт за кредитом НЕФКО розпочато!
Дата публікації: 09:47 05.02.2020

Міська владаМіський головаМіська радаКерівний складСтруктураВакансіїЗаходи щодо запобігання корупціїГрафік прийомуІнструкція з діловодства у виконавчому комітеті Первомайської міської ради (зі змінами Розпорядження міського голови від 01.04.2020р. №59)ДокументиРішення Первомайської міської ради Харківської областіРішення виконавчого комітету Первомайської міської радиРозпорядження міського голови з основної діяльностіПроекти рішень Первомайської міськради Харківської областіПроекти рішень виконавчого комітету Первомайської міськради Харківської областіАрхів рішень Первомайської міськради Харківської областіАрхів рішень виконавчого комітету Первомайської міськради Харківської областіАрхів розпоряджень міського головиПротоколиПрозоре містоБюджет та фінансиПоточна діяльністьДокументиКомунальна власністьЖитлові питанняЗакупівліОчищення владиВідкриті даніДоступ до публічної інформаціїРегуляторна політикаЗаконодавство про працю