Презентація послуг з професійного навчання
Презентація послуг з професійного навчання

Презентація послуг з професійного навчання

З метою підвищення поінформованості про можливості професійного навчання за сприяння служби зайнятості, 4 серпня 2020 року на базі Первомайської міськрайонної філії Харківського ОЦЗ за допомогою Skype – зв’язку було проведено інформаційний вебінар «Презентація послуг з професійного навчання в т.ч. ЦПТО ДСЗ».

   В ході відеозустрічі  слухачі були ознайомленні з актуальними професіями сучасного ринку праці, акцентувалась увага на рості престижності робітничих професій. 
  Презентуючи роботу навчального закладу Державної служби зайнятості, фахівець звернула увагу на його переваги - безкоштовне навчання, стислі терміни навчання, сучасну матеріальну та технічну бази, кваліфіковані педагоги, високий  рівень працевлаштування після закінчення навчального процесу. Учасники зустрічі охоче задавали питання та цікавилися можливостями навчання, адже, хто бажає досягнути успіху, потрібно наважуватися на радикальні зміни, а саме – підвищувати кваліфікацію, навчатися новому і успіх неодмінно прийде до кожного. 
  На завершення презентаційного матеріалу було наголошено на тому, що Харківський центр професійно – технічної освіти Державної служби зайнятості – сучасний навчальний заклад, який здійснює навчання студентів з урахуванням потреб регіонального ринку праці.

Переглядів: 256
Дата публікації: 11:37 05.08.2020
Міський голова
Надіслати електронне звернення
Надіслати запит на інформацію
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання
 
 
 
Пошук
Міська владаМіський головаМіська радаКерівний складСтруктураВакансіїЗаходи щодо запобігання корупціїГрафік прийомуІнструкція з діловодства у виконавчому комітеті Первомайської міської ради (зі змінами Розпорядження міського голови від 01.04.2020р. №59)ДокументиРішення Первомайської міської ради Харківської областіРішення виконавчого комітету Первомайської міської радиРозпорядження міського голови з основної діяльностіПроекти рішень Первомайської міськради Харківської областіПроекти рішень виконавчого комітету Первомайської міськради Харківської областіАрхів рішень Первомайської міськради Харківської областіАрхів рішень виконавчого комітету Первомайської міськради Харківської областіАрхів розпоряджень міського головиПротоколиПрозоре містоБюджет та фінансиПоточна діяльністьДокументиКомунальна власністьЖитлові питанняЗакупівліОчищення владиВідкриті даніДоступ до публічної інформаціїРегуляторна політикаЗаконодавство про працю
Первомайська міська рада Харківської області >>>