Обіцяють сніг, ось ми і чекаємо

Таку відповідь почули працівники відділу державного архітектурно-будівельного контролю та благоустрою території, коли звернулись з вимогою прибрати захаращені сміттям місця біля однієї з будівель

Рейд «Чисте місто» було проведено 04 лютого 2020 року.
За результатами рейдової перевірки виявлено неприбрані восени території, а саме:
Територія за адміністративною будівлею за адресою: вул. Бугайченка, 25. Видані попередження БМП «Горизонт», Лозівському управлінню ГУ ДПС у Харківській області.
Територія навколо адміністративної будівлі за адресою: вул. Бугайченка, 36. Видано попередження АФ «Киселі». В бесіді з представниками типографії робітникам відділу зазначили – «Навіщо прибирати зараз лютий місяць. Приберем навесні». Відповідно до погодних умов, які не змінюються протягом місяця відділ вважає можливим проведення робіт з наведення відповідного екологічно-санітарного стану закріпленої території.
Територія колишнього НВК за адресою: вул. Гагаріна, 5. Начальнику відділу освіти Первомайської міської ради направлена вимога привести територію у відповідний екологічно-санітарний стан.
Територія адміністративної будівлі за адресою Гагаріна, 6. Під час роботи відділу частина неприбраної території була приведена відділом освіти Первомайської РДА у належний екологічно-санітарний стан.
Територія колишньої стоматологічної лікарні за адресою: Гагаріна,7. Керівнику Первомайської ЦРЛ направлена вимога привести територію у відповідний екологічно-санітарний стан.
Під час огляду території міста по вул. Гагаріна біля входу до приватної оселі були виявлені мішки зі сміттям, які не встигли завантажити у трактор КП «Жилсервіс», який збирає ТПВ з приватних домоволодінь. Тому нагадуємо громадянам приватного сектору про необхідність знання графіку вивезення ТПВ у приватному секторі.

Відділ державного архітектурно-будівельного контролю та благоустрою території виконавчого комітету

Дата публікації: 09:53 05.02.2020

Міська владаМіський головаМіська радаКерівний складСтруктураВакансіїЗаходи щодо запобігання корупціїГрафік особистого прийому громадянГрафік виїзних прийомів громадянІнструкція з діловодства у виконавчому комітеті Первомайської міської ради (зі змінами Розпорядження міського голови від 01.04.2020р. №59)ДокументиРезультати поіменного голосуванняРішення Первомайської міської ради Харківської областіРішення виконавчого комітету Первомайської міської радиРозпорядження міського голови з основної діяльностіПроекти рішень Первомайської міської радиПроекти рішень виконавчого комітету Первомайської міськради Харківської областіПереліки розпоряджень міського голови з основної діяльностіПротоколиАрхів рішень Первомайської міськради Харківської областіАрхів рішень виконавчого комітету Первомайської міськради Харківської областіПрозоре містоБюджет та фінансиПоточна діяльністьДокументиКомунальна власністьЖитлові питанняЗакупівліОчищення владиВідкриті даніДоступ до публічної інформаціїРегуляторна політика