Первомайська міськрайонна філія Харківського обласного центру зайнятості нагадує!
Первомайська міськрайонна філія Харківського обласного центру зайнятості нагадує!

Первомайська міськрайонна філія Харківського обласного центру зайнятості нагадує!

Кожен громадянин може безкоштовно опанувати цифрові навички за новим сучасним форматом – освітні серіали.

    Безробітні, які мають бажання отримати додаткові знання та навички, підвищити  власний рівень конкурентоспроможності на ринку праці, мають можливість скористатись наступними безкоштовними навчальними програмами на освітніх онлайн – платформах:
   Освітній портал Державної служби зайнятості , призначений для отримання інформації про ринок праці, вимоги роботодавців до претендентів на роботу, правила та норми складання сучасних документів, що супроводжують пошук та отримання роботи.
   Дія.  Цифрова освіта, на онлайн-платформі кожен громадянин може безкоштовно опанувати цифрові навички за новим сучасним форматом – освітні серіали.
   Міжнародна освітня платформа Coursera, пропонує своїм користувачам 3800 онлайн - курсів з різних дисциплін: інженерія, гуманітарні науки, медицина, біологія, суспільні науки, математика, бізнес, інформатика та інші. У разі успішного закінчення користувач отримує сертифікат про проходження курсу. 

  Цікаво ? Бажаєте пройти онлайн – курси?

За детальною інформацією звертайтесь до Первомайської міськрайонної філії ХОЦЗ
м. Первомайський, вул. Харківська, 66. Тел. (05748) 3-41-41

 

Переглядів: 628
Дата публікації: 09:32 10.08.2020
Міський голова
Надіслати електронне звернення
Надіслати запит на інформацію
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання
 
 
 
Пошук
Міська владаМіський головаМіська радаКерівний складСтруктураВакансіїЗаходи щодо запобігання корупціїГрафік прийомуІнструкція з діловодства у виконавчому комітеті Первомайської міської ради (зі змінами Розпорядження міського голови від 01.04.2020р. №59)ДокументиРішення Первомайської міської ради Харківської областіРішення виконавчого комітету Первомайської міської радиРозпорядження міського голови з основної діяльностіПроекти рішень Первомайської міськради Харківської областіПроекти рішень виконавчого комітету Первомайської міськради Харківської областіАрхів рішень Первомайської міськради Харківської областіАрхів рішень виконавчого комітету Первомайської міськради Харківської областіАрхів розпоряджень міського головиПротоколиПрозоре містоБюджет та фінансиПоточна діяльністьДокументиКомунальна власністьЖитлові питанняЗакупівліОчищення владиВідкриті даніДоступ до публічної інформаціїРегуляторна політикаЗаконодавство про працю
Первомайська міська рада Харківської області >>>