Мити руки, носити респіратори та провітрювати приміщення

Як місто готується до можливої появи китайського коронавірусу?

Про ризики, симптоми хвороби та заходи реагування йшлося на засіданні міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, яке відбулось 5 лютого у виконавчому комітеті. Це питання обговорювали головуючий на засіданні перший заступник міського голови Антон Орєхов з запрошеними фахівцями.

Головний лікар КНП «Первомайська центральна районна лікарня» Іван Панарін відповів на всі питання.
Після цього перейшли до більш реальних загроз. Розповідаючи про ситуацію та заходи запобігання розповсюдження ГРВІ на території міста, Іван Панарін сказав, що в місті немає критичних цифр по рівню захворюваності. Хворі звертаються, але в лікарню госпіталізують тільки з ускладненнями після застуди.
Начальник відділу освіти Аліна Садченко привела інші дані про стан захворюваності по освітнім закладам. Тут цифри відрізнялись, і спираючись на них, епідпорог в ліцеях було перевищено: «Дані не збігаються, тому що не всі учні звертаються до лікарні. – пояснює Аліна Садченко. - Ми орієнтуємось на відвідуваність закладу. Батьки пишуть пояснювальну записку, що дитина захворіла, ми приймає це за поважну причину і беремо до уваги».
Антон Орєхов вважає, що потрібно до п’ятниці цього тижня моніторинг захворюваності серед дітей продовжувати, і якщо ситуація не покращиться, продовжити карантин ще на тиждень, щоб запобігти ускладнень.
Микола Бакшеєв запропонував провести інформаційну кампанію, щоб розповісти первомайцям про профілактику грипу і застуди та навчити, що робити, коли всі навколо хворіють.
Далі на комісії було заслухано начальника Первомайського РВ ГУ ДСНС у Харківській області В’ячеслава Ільїна, який повідомив про протипожежний стан будинків барачного типу по вулицях Комунальна, Кільцева та Будівельна. Головна проблема тут, вважає В’ячеслав Ільїн, в відсутності нормального водопостачання. В випадку пожежі – нема чим гасити полум’я, будинки горять як сірники. Микола Бакшеєв запитав, чи вистачає техніки для підвозу води? З’ясувалось, що дефіціту спецтехніки в відділі немає.
Серед проблем начальник відділу назвав захаращеність непотребом та сміттям вулиць та будівель; тимчасові та пошкоджені електромережі, відсутність вказівників номерів будинків, пожежну небезпеку пічного опалення. Всі ці пункти було вирішено опрацювати разом з відповідними службами, залучивши вуличні комітети.

Альбом: Мити руки, носити респіратори та провітрювати приміщення
Дата публікації: 10:27 06.02.2020
Нові та оновлені сторінки
План діяльності з підготовки проєктів регуляторних актів Первомайської міської ради та її виконавчог   30.11.2020