Мити руки, носити респіратори та провітрювати приміщення
Мити руки, носити респіратори та провітрювати приміщення

Мити руки, носити респіратори та провітрювати приміщення

Як місто готується до можливої появи китайського коронавірусу?

Про ризики, симптоми хвороби та заходи реагування йшлося на засіданні міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, яке відбулось 5 лютого у виконавчому комітеті. Це питання обговорювали головуючий на засіданні перший заступник міського голови Антон Орєхов з запрошеними фахівцями.

Головний лікар КНП «Первомайська центральна районна лікарня» Іван Панарін відповів на всі питання.
Після цього перейшли до більш реальних загроз. Розповідаючи про ситуацію та заходи запобігання розповсюдження ГРВІ на території міста, Іван Панарін сказав, що в місті немає критичних цифр по рівню захворюваності. Хворі звертаються, але в лікарню госпіталізують тільки з ускладненнями після застуди.
Начальник відділу освіти Аліна Садченко привела інші дані про стан захворюваності по освітнім закладам. Тут цифри відрізнялись, і спираючись на них, епідпорог в ліцеях було перевищено: «Дані не збігаються, тому що не всі учні звертаються до лікарні. – пояснює Аліна Садченко. - Ми орієнтуємось на відвідуваність закладу. Батьки пишуть пояснювальну записку, що дитина захворіла, ми приймає це за поважну причину і беремо до уваги».
Антон Орєхов вважає, що потрібно до п’ятниці цього тижня моніторинг захворюваності серед дітей продовжувати, і якщо ситуація не покращиться, продовжити карантин ще на тиждень, щоб запобігти ускладнень.
Микола Бакшеєв запропонував провести інформаційну кампанію, щоб розповісти первомайцям про профілактику грипу і застуди та навчити, що робити, коли всі навколо хворіють.
Далі на комісії було заслухано начальника Первомайського РВ ГУ ДСНС у Харківській області В’ячеслава Ільїна, який повідомив про протипожежний стан будинків барачного типу по вулицях Комунальна, Кільцева та Будівельна. Головна проблема тут, вважає В’ячеслав Ільїн, в відсутності нормального водопостачання. В випадку пожежі – нема чим гасити полум’я, будинки горять як сірники. Микола Бакшеєв запитав, чи вистачає техніки для підвозу води? З’ясувалось, що дефіціту спецтехніки в відділі немає.
Серед проблем начальник відділу назвав захаращеність непотребом та сміттям вулиць та будівель; тимчасові та пошкоджені електромережі, відсутність вказівників номерів будинків, пожежну небезпеку пічного опалення. Всі ці пункти було вирішено опрацювати разом з відповідними службами, залучивши вуличні комітети.

Альбом: Мити руки, носити респіратори та провітрювати приміщення
Переглядів: 200
Дата публікації: 10:27 06.02.2020
Міський голова
Надіслати електронне звернення
Надіслати запит на інформацію
Анонс подій
Подій не заплановано
Нові та оновлені сторінки
План діяльності з підготовки проєктів регуляторних актів Первомайської міської ради та її виконавчог   30.11.2020
Звіт про виконання фінансового плану за 9 місяців 2020 року Комунальним некомерційним підприємством    30.11.2020
Фінансовий план Комунального некомерційного підприємства «Первомайський центр медико-санітарної допо   30.11.2020
Звіт про виконання фінансового плану Комунального некомерційного підприємства «Первомайський центр м   30.11.2020
Звіт про періодичне відстеження результативності рішення Первомайської міської ради від 13.09.2013р.   30.11.2020
Про затвердження стартової ціни та умов продажу об’єкта приватизації - громадського будинку за адрес   12.11.2020
Кількість запитів за жовтень 2020 року   09.11.2020
ЗВІТ про базове відстеження результативності проекту рішення виконавчого комітету Первомайської місь   03.11.2020
ЗВІТ про базове відстеження результативності проекту рішення виконавчого комітету Первомайської місь   03.11.2020
З В І Т про періодичне відстеження результативності рішення виконавчого комітету Первомайської міськ   02.11.2020
Посилання
 
 
 
Пошук
Міська владаМіський головаМіська радаКерівний складСтруктураВакансіїЗаходи щодо запобігання корупціїГрафік прийомуІнструкція з діловодства у виконавчому комітеті Первомайської міської ради (зі змінами Розпорядження міського голови від 01.04.2020р. №59)ДокументиРішення Первомайської міської ради Харківської областіРішення виконавчого комітету Первомайської міської радиРозпорядження міського голови з основної діяльностіПроекти рішень Первомайської міськради Харківської областіПроекти рішень виконавчого комітету Первомайської міськради Харківської областіАрхів рішень Первомайської міськради Харківської областіАрхів рішень виконавчого комітету Первомайської міськради Харківської областіАрхів розпоряджень міського головиПротоколиПрозоре містоБюджет та фінансиПоточна діяльністьДокументиКомунальна власністьЖитлові питанняЗакупівліОчищення владиВідкриті даніДоступ до публічної інформаціїРегуляторна політикаЗаконодавство про працю
Первомайська міська рада Харківської області >>>