Коли мудрість перемагає самотність
Коли мудрість перемагає самотність

Коли мудрість перемагає самотність

Секрет активного довголіття та позитивного налаштування на життя знають учасники групи «Здоров’я». І це не віртуальна група у Facebook, а сама що не є справжня спільнота людей, закоханих у життя. ЇЇ учасницям від 58 до 83 років

Група діє на базі палацу культури «Хімік» уже більше 30 років. Майже всі ці роки керувала нею Ніна Іванівна Ликова, яка і тепер в свої поважні 83 роки відвідує заняття на рівні з усіма. Нещодавно керівництво групою прийняла Антоніна Григорівна Костинська, на заняттях якої нам вдалось побувати. Жінки займаються різними видами гімнастики: дихальною, судинною, суглобовою, точковим масажем.

Коли фільмуєш цих чудових, з рум’янцем на щоках від вправ, прихильниць здорового способу життя у самої з’являється добра посмішка. І твій не найкращий день, стає світлим від позитива, який вони випромінюють.

Тут завжди дружно і комфортно для спілкування. Група разом не тільки під час фізкультурних вправ. Учасниці збираються і на Новий рік, і на 8 березня. А ще завжди поздоровляють з днем народження, ювілеями, готуючи авторські вітання. Пишуть вірші, переробляють улюблені пісні і ходять разом на вистави та концерти.

А ще вони говорять, що з роками з’являється мудрість, яка допомагає побороти самотність і не зачинитись у своїй квартирі наодинці з телевізором.

Сьогодні їх 35. Цікавих, активних, які визнають тільки один культ – культ гумору, веселощів і гарного настрою.

Альбом: Коли мудрість перемагає самотність
Переглядів: 262
Дата публікації: 10:41 07.02.2020
Міський голова
Надіслати електронне звернення
Надіслати запит на інформацію
Анонс подій
Подій не заплановано
Нові та оновлені сторінки
Перелік багатоквартирних будинків м. Первомайський, в яких не менше ніж половина квартир та нежитлов   21.07.2021
зміни до паспорту 12106017   14.07.2021
Кількість запитів за червень 2021 року   06.07.2021
Звіт "Про роботу спостережної комісії виконавчого комітету за 1 піврічча 2021 року"   05.07.2021
В місті започатковано щорічний косплей-фестиваль «PokemonFest»   30.06.2021
Новий рівень культури – поєднання класики та креативу   30.06.2021
П'ятий щорічний велотур фортецями Слобожанщини TourDeFort (10 фортець)! Анонс події   30.06.2021
ЗВІТ про базове відстеження проєкту рішення Первомайської міської ради «Про встановлення ставок та п   22.06.2021
Проєкт рішення Первомайської міської ради «Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нер   16.06.2021
ЗВІТ про базове відстеження проєкту рішення виконавчого комітету Первомайської міської ради «Про зат   16.06.2021
Посилання
 
 
 
Пошук
Міська владаМіський головаМіська радаКерівний складСтруктураВакансіїЗаходи щодо запобігання корупціїГрафік особистого прийому громадянГрафік виїзних прийомів громадянІнструкція з діловодства у виконавчому комітеті Первомайської міської ради (зі змінами Розпорядження міського голови від 01.04.2020р. №59)ДокументиРезультати поіменного голосуванняРішення Первомайської міської ради Харківської областіРішення виконавчого комітету Первомайської міської радиРозпорядження міського голови з основної діяльностіПроекти рішень Первомайської міської радиПроекти рішень виконавчого комітету Первомайської міськради Харківської областіПереліки розпоряджень міського голови з основної діяльностіПротоколиАрхів рішень Первомайської міськради Харківської областіАрхів рішень виконавчого комітету Первомайської міськради Харківської областіПрозоре містоБюджет та фінансиПоточна діяльністьДокументиКомунальна власністьЖитлові питанняЗакупівліОчищення владиВідкриті даніДоступ до публічної інформаціїРегуляторна політика
Первомайська міська рада Харківської області >>>