Коли мудрість перемагає самотність

Секрет активного довголіття та позитивного налаштування на життя знають учасники групи «Здоров’я». І це не віртуальна група у Facebook, а сама що не є справжня спільнота людей, закоханих у життя. ЇЇ учасницям від 58 до 83 років

Група діє на базі палацу культури «Хімік» уже більше 30 років. Майже всі ці роки керувала нею Ніна Іванівна Ликова, яка і тепер в свої поважні 83 роки відвідує заняття на рівні з усіма. Нещодавно керівництво групою прийняла Антоніна Григорівна Костинська, на заняттях якої нам вдалось побувати. Жінки займаються різними видами гімнастики: дихальною, судинною, суглобовою, точковим масажем.

Коли фільмуєш цих чудових, з рум’янцем на щоках від вправ, прихильниць здорового способу життя у самої з’являється добра посмішка. І твій не найкращий день, стає світлим від позитива, який вони випромінюють.

Тут завжди дружно і комфортно для спілкування. Група разом не тільки під час фізкультурних вправ. Учасниці збираються і на Новий рік, і на 8 березня. А ще завжди поздоровляють з днем народження, ювілеями, готуючи авторські вітання. Пишуть вірші, переробляють улюблені пісні і ходять разом на вистави та концерти.

А ще вони говорять, що з роками з’являється мудрість, яка допомагає побороти самотність і не зачинитись у своїй квартирі наодинці з телевізором.

Сьогодні їх 35. Цікавих, активних, які визнають тільки один культ – культ гумору, веселощів і гарного настрою.

Альбом: Коли мудрість перемагає самотність
Дата публікації: 10:41 07.02.2020

Міська владаМіський головаМіська радаКерівний складСтруктураВакансіїЗаходи щодо запобігання корупціїГрафік прийомуІнструкція з діловодства у виконавчому комітеті Первомайської міської ради (зі змінами Розпорядження міського голови від 01.04.2020р. №59)ДокументиРішення Первомайської міської ради Харківської областіРішення виконавчого комітету Первомайської міської радиРозпорядження міського голови з основної діяльностіПроекти рішень Первомайської міськради Харківської областіПроекти рішень виконавчого комітету Первомайської міськради Харківської областіАрхів рішень Первомайської міськради Харківської областіАрхів рішень виконавчого комітету Первомайської міськради Харківської областіАрхів розпоряджень міського головиПротоколиПрозоре містоБюджет та фінансиПоточна діяльністьДокументиКомунальна власністьЖитлові питанняЗакупівліОчищення владиВідкриті даніДоступ до публічної інформаціїРегуляторна політикаЗаконодавство про працю