Шановні мешканці нашого міста! Оголошуємо початок Бюджету участі (Громадського бюджету) - 2020!

Повідомляємо, що з 1 по 30 вересня 2020 року розпочинається приймання пропозицій для участі в конкурсі «Бюджет участі (Громадський бюджет)».

Громадський бюджет дозволяє мешканцю взяти участь в тому, як і де бюджетні кошти можуть використовуватися для поліпшення життя міста. Подавайте свої проєкти і голосуйте за цікаві ідеї. Проєкти, які найбільше підтримають мешканці, будуть реалізовані з бюджету мiста у 2021 році.
Загальний обсяг коштів на усі проєкти - 300 000 гривень, гранична вартість одного проєкту – 50 000 гривень.
1. Якщо тобі вже є 14 років, придумай ідею, спрямовану на розвиток твого міста.
2. Опиши свою ідею з обгрутуванням та розрахунками.
3. Збери підписи на підтримку проєкту: не менше 10 підписів (окрім автора).
* Отримати бланк для оформлення проєкту та ознайомитися більш детально можна на сайті: https://pervom-budget.e-dem.in.ua/#/competition/1295, або за адресою: м.Первомайський, проспект 40 років Перемоги, 1, будівля Первомайської міської ради, 2 поверх, каб.24, тел. 3-42-94.

Дата публікації: 08:39 26.08.2020

Міська владаМіський головаМіська радаКерівний складСтруктураВакансіїЗаходи щодо запобігання корупціїГрафік прийомуІнструкція з діловодства у виконавчому комітеті Первомайської міської ради (зі змінами Розпорядження міського голови від 01.04.2020р. №59)ДокументиРішення Первомайської міської ради Харківської областіРішення виконавчого комітету Первомайської міської радиРозпорядження міського голови з основної діяльностіПроекти рішень Первомайської міськради Харківської областіПроекти рішень виконавчого комітету Первомайської міськради Харківської областіАрхів рішень Первомайської міськради Харківської областіАрхів рішень виконавчого комітету Первомайської міськради Харківської областіАрхів розпоряджень міського головиПротоколиПрозоре містоБюджет та фінансиПоточна діяльністьДокументиКомунальна власністьЖитлові питанняЗакупівліОчищення владиВідкриті даніДоступ до публічної інформаціїРегуляторна політикаЗаконодавство про працю