Шановні мешканці нашого міста! Оголошуємо початок Бюджету участі (Громадського бюджету) - 2020!
Шановні мешканці нашого міста! Оголошуємо початок Бюджету участі (Громадського бюджету) - 2020!

Шановні мешканці нашого міста! Оголошуємо початок Бюджету участі (Громадського бюджету) - 2020!

Повідомляємо, що з 1 по 30 вересня 2020 року розпочинається приймання пропозицій для участі в конкурсі «Бюджет участі (Громадський бюджет)».

Громадський бюджет дозволяє мешканцю взяти участь в тому, як і де бюджетні кошти можуть використовуватися для поліпшення життя міста. Подавайте свої проєкти і голосуйте за цікаві ідеї. Проєкти, які найбільше підтримають мешканці, будуть реалізовані з бюджету мiста у 2021 році.
Загальний обсяг коштів на усі проєкти - 300 000 гривень, гранична вартість одного проєкту – 50 000 гривень.
1. Якщо тобі вже є 14 років, придумай ідею, спрямовану на розвиток твого міста.
2. Опиши свою ідею з обгрутуванням та розрахунками.
3. Збери підписи на підтримку проєкту: не менше 10 підписів (окрім автора).
* Отримати бланк для оформлення проєкту та ознайомитися більш детально можна на сайті: https://pervom-budget.e-dem.in.ua/#/competition/1295, або за адресою: м.Первомайський, проспект 40 років Перемоги, 1, будівля Первомайської міської ради, 2 поверх, каб.24, тел. 3-42-94.

Переглядів: 2330
Дата публікації: 08:39 26.08.2020
Міський голова
Надіслати електронне звернення
Надіслати запит на інформацію
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання
 
 
 
 

 

 
Пошук
Міська владаМіський головаМіська радаКерівний складСтруктураВакансіїЗаходи щодо запобігання корупціїГрафік особистого прийому громадянГрафік виїзних прийомів громадянІнструкція з діловодства у виконавчому комітеті Первомайської міської ради (зі змінами Розпорядження міського голови від 01.04.2020р. №59)ДокументиРезультати поіменного голосуванняРішення Первомайської міської ради Харківської областіРішення виконавчого комітету Первомайської міської радиРозпорядження міського голови з основної діяльностіПроекти рішень Первомайської міської радиПроекти рішень виконавчого комітету Первомайської міськради Харківської областіПереліки розпоряджень міського голови з основної діяльностіПротоколиАрхів рішень Первомайської міськради Харківської областіАрхів рішень виконавчого комітету Первомайської міськради Харківської областіПрозоре містоБюджет та фінансиПоточна діяльністьДокументиКомунальна власністьЖитлові питанняЗакупівліОчищення владиВідкриті даніДоступ до публічної інформаціїРегуляторна політика
Первомайська міська рада Харківської області >>>