Співробітництво громад, як запорука успіху

28 серпня 2020 року об 11.00 год. на території м.Первомайський Харківської області відбувся захід з завершення реалізації проєкту в рамках співробітництва громад «Кращі дороги – добробут Первомайщини», який став одним з переможців обласного конкурсу «Разом у майбутнє» в 2020 році.

Цього року вперше за всю історію участі міста Первомайський в конкурсі  «Разом у майбутнє» (з 2013 року)  були заявлені та знайшли підтримку області в конкурсі два проєкти в рамках співробітництва громад. Один з них, сьогодні ми презентуємо безпосередньо в роботі, а саме – «Кращі дороги – добробут Первомайщини». Його було подано на участь в конкурсі за співробітництва Ржавчицької, Грушинської  сільських рад та  Первомайської міської ради.

Сьогодні, 28 серпня 2020 року завершується реалізація проєкту «Кращі дороги – добробут Первомайщини», в рамках якого придбано рециклер асфальту. Основною метою проєкту є покращення стану доріг на території рад-партнерів. Вартість  реалізованого проєкту 620 тис. грн. охоплює він 9 населених пунктів, в яких мешкає більше 33 тисяч чоловік.

Для оцінки роботи рециклеру асфальту на місцевості були присутні: депутат Харківської обласної ради Сергій Цимбалов, заступник начальника управління з питань місцевого самоврядування, розвитку громад та міжнародних зв'язків, начальник відділу розвитку територіальних громад, інвестицій та проєктного менеджменту виконавчого апарату Харківської обласної ради Олена Мороз, громад-партнерів -  Первомайський міський голова Микола Бакшеєв, Ржавчицький сільський голова Юлія Панкратова та Грушинський сільський голова Олександр Гавшин, перший заступник голови райдержадміністрації Тетяна Руденко,  керуючий справами Первомайської районної ради Марина Дюміна.

Депутат Харківської обласної ради Сергій Цомбалов зазначив: «Важливо те, що реалізація проєкту завершується, а співробітництво громад виходить на новий рівень і починається з актуального для людей всіх громад-партнерів  - з відновлення шляхів сполучення між громадами! Сьогодні дійсно логічне продовження роботи голів рад-партнерів, бо і Микола Бакшеєв і Юлія Панкратова і Олександр Гавшин дійсно працюють на розвиток громади, яку вони очолюють».

Також учасники заходу мали змогу переконатись особисто, що рециклер асфальту є ефективним засобом оперативного поточного ремонту асфальтного покриття  майже в будь-яку пору року, з меншим залученням коштів та людей та з  використанням вторинної сировини.

Первомайський міський голова Микола Бакшеєв: «Вдячний  організаторам конкурсу «Разом в майбутнє» за підтримку та підґрунтя, яким цього року став обласний конкурс для громад  Первомайської міської ради,  Ржавчицької  й  Грушинської сільських рад. Це, впевнений, дозволить надалі будувати міцну, згуртовану, спроможну Первомайську об'єднану територіальну громаду!».

Довідкова інформація:

Що таке рециклер?

Рециклер асфальтобетону - мобільна установка, яка переробляє використаний асфальт в суміш для вторинного використання. Існує кілька видів рециклера. В нашому випадку – це мобільна установка, за допомогою якої відбувається асфальтування відпрацьованим матеріалом з термальною обробкою. Подібні міні-машини затребувані в дорожньому будівництві з двох причин: це дешевше, ніж закупівля нового асфальту та швидше за часом реалізації.

Важливо, що громади-партнери проєкту – Первомайська, Грушинська та Ржавчицька, відповідно до Перспективного плану формування територій громад області, створять Первомайську ОТГ.

Нагадаємо, раніше публікувалась інформація про проєкти в рамках співробітництва громад, які стали переможцями конкурсу міні-проєктів «Разом в майбутнє» в  2019 році, реалізація яких відбувається у 2020 році. Другим проєктом  став проєкт  «Сучасна медицина ІІ рівня – впевнений крок до здоров’я нації».

Альбом: Співробітництво громад, як запорука успіху
Дата публікації: 13:18 28.08.2020