Співробітництво громад, як запорука успіху
Співробітництво громад, як запорука успіху

Співробітництво громад, як запорука успіху

28 серпня 2020 року об 11.00 год. на території м.Первомайський Харківської області відбувся захід з завершення реалізації проєкту в рамках співробітництва громад «Кращі дороги – добробут Первомайщини», який став одним з переможців обласного конкурсу «Разом у майбутнє» в 2020 році.

Цього року вперше за всю історію участі міста Первомайський в конкурсі  «Разом у майбутнє» (з 2013 року)  були заявлені та знайшли підтримку області в конкурсі два проєкти в рамках співробітництва громад. Один з них, сьогодні ми презентуємо безпосередньо в роботі, а саме – «Кращі дороги – добробут Первомайщини». Його було подано на участь в конкурсі за співробітництва Ржавчицької, Грушинської  сільських рад та  Первомайської міської ради.

 Сьогодні, 28 серпня 2020 року завершується реалізація проєкту «Кращі дороги – добробут Первомайщини», в рамках якого придбано рециклер асфальту. Основною метою проєкту є покращення стану доріг на території рад-партнерів. Вартість  реалізованого проєкту 620 тис. грн. охоплює він 9 населених пунктів, в яких мешкає більше 33 тисяч чоловік.

Для оцінки роботи рециклеру асфальту на місцевості були присутні: депутат Харківської обласної ради Сергій Цимбалов, заступник начальника управління з питань місцевого самоврядування, розвитку громад та міжнародних зв'язків, начальник відділу розвитку територіальних громад, інвестицій та проєктного менеджменту виконавчого апарату Харківської обласної ради Олена Мороз, громад-партнерів -  Первомайський міський голова Микола Бакшеєв, Ржавчицький сільський голова Юлія Панкратова та Грушинський сільський голова Олександр Гавшин, перший заступник голови райдержадміністрації Тетяна Руденко,  керуючий справами Первомайської районної ради Марина Дюміна.

Депутат Харківської обласної ради Сергій Цомбалов зазначив: «Важливо те, що реалізація проєкту завершується, а співробітництво громад виходить на новий рівень і починається з актуального для людей всіх громад-партнерів  - з відновлення шляхів сполучення між громадами! Сьогодні дійсно логічне продовження роботи голів рад-партнерів, бо і Микола Бакшеєв і Юлія Панкратова і Олександр Гавшин дійсно працюють на розвиток громади, яку вони очолюють». 

Також учасники заходу мали змогу переконатись особисто, що рециклер асфальту є ефективним засобом оперативного поточного ремонту асфальтного покриття  майже в будь-яку пору року, з меншим залученням коштів та людей та з  використанням вторинної сировини.

Первомайський міський голова Микола Бакшеєв: «Вдячний  організаторам конкурсу «Разом в майбутнє» за підтримку та підґрунтя, яким цього року став обласний конкурс для громад  Первомайської міської ради,  Ржавчицької  й  Грушинської сільських рад. Це, впевнений, дозволить надалі будувати міцну, згуртовану, спроможну Первомайську об'єднану територіальну громаду!».

 

Довідкова інформація:

 

Що таке рециклер?

Рециклер асфальтобетону - мобільна установка, яка переробляє використаний асфальт в суміш для вторинного використання. Існує кілька видів рециклера. В нашому випадку – це мобільна установка, за допомогою якої відбувається асфальтування відпрацьованим матеріалом з термальною обробкою. Подібні міні-машини затребувані в дорожньому будівництві з двох причин: це дешевше, ніж закупівля нового асфальту та швидше за часом реалізації.

 

Важливо, що громади-партнери проєкту – Первомайська, Грушинська та Ржавчицька, відповідно до Перспективного плану формування територій громад області, створять Первомайську ОТГ.

 

Нагадаємо, раніше публікувалась інформація про проєкти в рамках співробітництва громад, які стали переможцями конкурсу міні-проєктів «Разом в майбутнє» в  2019 році, реалізація яких відбувається у 2020 році. Другим проєктом  став проєкт  «Сучасна медицина ІІ рівня – впевнений крок до здоров’я нації».  

Альбом: Співробітництво громад, як запорука успіху
Альбом: Співробітництво громад, як запорука успіху
Альбом: Співробітництво громад, як запорука успіху
Альбом: Співробітництво громад, як запорука успіху
Альбом: Співробітництво громад, як запорука успіху
Альбом: Співробітництво громад, як запорука успіху
Альбом: Співробітництво громад, як запорука успіху
Альбом: Співробітництво громад, як запорука успіху
Альбом: Співробітництво громад, як запорука успіху
Альбом: Співробітництво громад, як запорука успіху
Альбом: Співробітництво громад, як запорука успіху
Переглядів: 919
Дата публікації: 13:18 28.08.2020
Міський голова
Надіслати електронне звернення
Надіслати запит на інформацію
Анонс подій
Подій не заплановано
Нові та оновлені сторінки
Рішення виконавчого комітету Первомайської міської ради від 22.09.2021 № 267 "Про внесення змін до р   27.09.2021
Оголошення аукціону на продовження договору оренди нежитлового приміщення площею 300,9 кв.м., розташ   24.09.2021
Щодо некоректних нарахувань оплати за послугу з постачання природного газу   24.09.2021
Склад конкурсної комісії УСЗН Первомайської міської ради з визначення програм, розроблених інститута   20.09.2021
Перелік питань на конкурс на заміщення посади головного спеціаліста відділу у справах осіб з інвалід   14.09.2021
Оголошення про конкурс на заміщення вакантної посади- головного спеціаліста відділу у справах осіб з   14.09.2021
Соціально-економічний паспорт Первомайської міської територіальної громади за 2020 рік   13.09.2021
Довідка про підсумки роботи із зверненнями громадян, що надійшли до виконавчого комітету Первомайськ   13.09.2021
Організатори Family Fest "ОЛЕКСІЇВСЬКА ФОРТЕЦЯ" подбали про те, щоб гості не нудьгували жодної хвили   13.09.2021
Інформаційне повідомлення про проведення електронного аукціону з продажу нежитлової будівлі за адрес   10.09.2021
Посилання
 
 
 
Пошук
Міська владаМіський головаМіська радаКерівний складСтруктураВакансіїЗаходи щодо запобігання корупціїГрафік особистого прийому громадянГрафік виїзних прийомів громадянІнструкція з діловодства у виконавчому комітеті Первомайської міської ради (зі змінами Розпорядження міського голови від 01.04.2020р. №59)ДокументиРезультати поіменного голосуванняРішення Первомайської міської ради Харківської областіРішення виконавчого комітету Первомайської міської радиРозпорядження міського голови з основної діяльностіПроекти рішень Первомайської міської радиПроекти рішень виконавчого комітету Первомайської міськради Харківської областіПереліки розпоряджень міського голови з основної діяльностіПротоколиАрхів рішень Первомайської міськради Харківської областіАрхів рішень виконавчого комітету Первомайської міськради Харківської областіПрозоре містоБюджет та фінансиПоточна діяльністьДокументиКомунальна власністьЖитлові питанняЗакупівліОчищення владиВідкриті даніДоступ до публічної інформаціїРегуляторна політика
Первомайська міська рада Харківської області >>>