Чисто не там де прибирають, а там де не смітять!
Чисто не там де прибирають, а там де не смітять!

Чисто не там де прибирають, а там де не смітять!

Це стосується не лише власної оселі людей, а й усього благоустрою м. Первомайський.

З весняної пори в місті відділом державного архітектурно-будівельного контролю та благоустрою території Первомайської міської ради ведеться «боротьба» з фізичними особами-підприємцями та власниками земельних ділянок за чистоту та дотримання належних санітарних норм на своїх закріплених територіях та ділянках. Нажаль, не всі підприємці, орендарі приміщень добросовісно ставляться до цього питання, не ознайомлені з ЗУ «Про благоустрій населених пунктів» та Правилами благоустрою м. Первомайський або просто не вважають за потрібне упорядковувати свою прилеглу територію, прибирати сміття, косити траву, тим паче в період цвітіння амброзії. Відділом ДАБК та благоустрою проводились численні рейди по місту з врученням попередження про приведення в належний санітарний стан території  кожному підприємцю, магазину, кафе, тощо. Було складено 10 протоколів про адміністративне правопорушення. На сьогоднішній день ситуація в місті значно покращилась.

 В березні поточного року стартував проєкт "Відкрите місто". Він є краудсорсинговою інтернет-платформою для взаємодії мешканців з місцевою владою та комунальними підприємствами, а також для самоорганізації громадян. Даний проєкт дає можливість мешканцям міста створювати повідомлення про проблему, яке буде направлено у відповідну організацію для вирішення (для детального ознайомлення тисніть за посиланням: https://opencity.e-dem.ua/about).

         Дякуємо всім, хто добросовісно та вчасно приводить свою територію до ладу, адже питання благоустрою  міста повинно торкатись кожного мешканця. Після відпочинку в міському сквері (або десь на лавочці) не так важко викинути сміття в урну і тим самим показати приклад своїм дітям!

Руслан Коваленко, начальник відділу державного архітектурно-будівельного контролю та благоустрою території

 

Переглядів: 823
Дата публікації: 15:23 08.09.2020
Міський голова
Надіслати електронне звернення
Надіслати запит на інформацію
Анонс подій
Подій не заплановано
Нові та оновлені сторінки
Доповнення до плану діяльності з підготовки проєктів регуляторних актів Первомайської міської ради т   28.09.2021
Рішення виконавчого комітету Первомайської міської ради від 22.09.2021 № 267 "Про внесення змін до р   27.09.2021
Оголошення аукціону на продовження договору оренди нежитлового приміщення площею 300,9 кв.м., розташ   24.09.2021
Щодо некоректних нарахувань оплати за послугу з постачання природного газу   24.09.2021
Склад конкурсної комісії УСЗН Первомайської міської ради з визначення програм, розроблених інститута   20.09.2021
Перелік питань на конкурс на заміщення посади головного спеціаліста відділу у справах осіб з інвалід   14.09.2021
Оголошення про конкурс на заміщення вакантної посади- головного спеціаліста відділу у справах осіб з   14.09.2021
Соціально-економічний паспорт Первомайської міської територіальної громади за 2020 рік   13.09.2021
Довідка про підсумки роботи із зверненнями громадян, що надійшли до виконавчого комітету Первомайськ   13.09.2021
Організатори Family Fest "ОЛЕКСІЇВСЬКА ФОРТЕЦЯ" подбали про те, щоб гості не нудьгували жодної хвили   13.09.2021
Посилання
 
 
 
Пошук
Міська владаМіський головаМіська радаКерівний складСтруктураВакансіїЗаходи щодо запобігання корупціїГрафік особистого прийому громадянГрафік виїзних прийомів громадянІнструкція з діловодства у виконавчому комітеті Первомайської міської ради (зі змінами Розпорядження міського голови від 01.04.2020р. №59)ДокументиРезультати поіменного голосуванняРішення Первомайської міської ради Харківської областіРішення виконавчого комітету Первомайської міської радиРозпорядження міського голови з основної діяльностіПроекти рішень Первомайської міської радиПроекти рішень виконавчого комітету Первомайської міськради Харківської областіПереліки розпоряджень міського голови з основної діяльностіПротоколиАрхів рішень Первомайської міськради Харківської областіАрхів рішень виконавчого комітету Первомайської міськради Харківської областіПрозоре містоБюджет та фінансиПоточна діяльністьДокументиКомунальна власністьЖитлові питанняЗакупівліОчищення владиВідкриті даніДоступ до публічної інформаціїРегуляторна політика
Первомайська міська рада Харківської області >>>