Чисто не там де прибирають, а там де не смітять!
Чисто не там де прибирають, а там де не смітять!

Чисто не там де прибирають, а там де не смітять!

Це стосується не лише власної оселі людей, а й усього благоустрою м. Первомайський.

З весняної пори в місті відділом державного архітектурно-будівельного контролю та благоустрою території Первомайської міської ради ведеться «боротьба» з фізичними особами-підприємцями та власниками земельних ділянок за чистоту та дотримання належних санітарних норм на своїх закріплених територіях та ділянках. Нажаль, не всі підприємці, орендарі приміщень добросовісно ставляться до цього питання, не ознайомлені з ЗУ «Про благоустрій населених пунктів» та Правилами благоустрою м. Первомайський або просто не вважають за потрібне упорядковувати свою прилеглу територію, прибирати сміття, косити траву, тим паче в період цвітіння амброзії. Відділом ДАБК та благоустрою проводились численні рейди по місту з врученням попередження про приведення в належний санітарний стан території  кожному підприємцю, магазину, кафе, тощо. Було складено 10 протоколів про адміністративне правопорушення. На сьогоднішній день ситуація в місті значно покращилась.

 В березні поточного року стартував проєкт "Відкрите місто". Він є краудсорсинговою інтернет-платформою для взаємодії мешканців з місцевою владою та комунальними підприємствами, а також для самоорганізації громадян. Даний проєкт дає можливість мешканцям міста створювати повідомлення про проблему, яке буде направлено у відповідну організацію для вирішення (для детального ознайомлення тисніть за посиланням: https://opencity.e-dem.ua/about).

         Дякуємо всім, хто добросовісно та вчасно приводить свою територію до ладу, адже питання благоустрою  міста повинно торкатись кожного мешканця. Після відпочинку в міському сквері (або десь на лавочці) не так важко викинути сміття в урну і тим самим показати приклад своїм дітям!

Руслан Коваленко, начальник відділу державного архітектурно-будівельного контролю та благоустрою території

 

Переглядів: 668
Дата публікації: 15:23 08.09.2020
Міський голова
Надіслати електронне звернення
Надіслати запит на інформацію
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання
 
 
 
Пошук
Міська владаМіський головаМіська радаКерівний складСтруктураВакансіїЗаходи щодо запобігання корупціїГрафік прийомуІнструкція з діловодства у виконавчому комітеті Первомайської міської ради (зі змінами Розпорядження міського голови від 01.04.2020р. №59)ДокументиРішення Первомайської міської ради Харківської областіРішення виконавчого комітету Первомайської міської радиРозпорядження міського голови з основної діяльностіПроекти рішень Первомайської міськради Харківської областіПроекти рішень виконавчого комітету Первомайської міськради Харківської областіАрхів рішень Первомайської міськради Харківської областіАрхів рішень виконавчого комітету Первомайської міськради Харківської областіАрхів розпоряджень міського головиПротоколиПрозоре містоБюджет та фінансиПоточна діяльністьДокументиКомунальна власністьЖитлові питанняЗакупівліОчищення владиВідкриті даніДоступ до публічної інформаціїРегуляторна політикаЗаконодавство про працю
Первомайська міська рада Харківської області >>>