Нова техніка
Нова техніка

Нова техніка

Придбано: 2 Трактори та агрегати до них, екскаватор та обладнання до нього, 2 сміттєвози та агрегати до них, каналопромивочний автомобіль, рециклер асфальту віброплита, подрібнювач гілок, ін.

Технічне озброєння міста у 2015 році мало вкрай зношений стан. Наймолодша техніка була 1993 р. випуску, та залишилась місту у спадок від ліквідованого Хімпрома. Місто мало лише один сміттєвоз, на один виїзд якого в гідравліку доливали 20 літрову каністру масла. Часто виникали ситуації, коли двірникам приходилось вручну вибирати сміття з баків та навантажувати на трактор. Протягом останніх 5 років було придбано 6 одиниць самохідної техніки, 3 одиниці причіпної і навісне обладнання до нього. Зараз ця техніка працює на забезпечення життєдіяльності первомайців. Сподіваюсь, що згодом ми зможемо виділяти достатні кошти на благоустрій і, від забезпечення життєдіяльності, перейдемо до створення комфортних умов мешканцям нашої громади.

 

Нова техніка – нові можливості!

Міський голова                                        Микола Бакшеєв

Переглядів: 1190
Дата публікації: 08:02 09.09.2020
Міський голова
Надіслати електронне звернення
Надіслати запит на інформацію
Анонс подій
Подій не заплановано
Нові та оновлені сторінки
Посилання
 
 
 
 
Пошук
Міська владаМіський головаМіська радаКерівний складСтруктураВакансіїЗаходи щодо запобігання корупціїГрафік особистого прийому громадянГрафік виїзних прийомів громадянІнструкція з діловодства у виконавчому комітеті Первомайської міської ради (зі змінами Розпорядження міського голови від 01.04.2020р. №59)ДокументиРезультати поіменного голосуванняРішення Первомайської міської ради Харківської областіРішення виконавчого комітету Первомайської міської радиРозпорядження міського голови з основної діяльностіПроекти рішень Первомайської міської радиПроекти рішень виконавчого комітету Первомайської міськради Харківської областіПереліки розпоряджень міського голови з основної діяльностіПротоколиАрхів рішень Первомайської міськради Харківської областіАрхів рішень виконавчого комітету Первомайської міськради Харківської областіПрозоре містоБюджет та фінансиПоточна діяльністьДокументиКомунальна власністьЖитлові питанняЗакупівліОчищення владиВідкриті даніДоступ до публічної інформаціїРегуляторна політика
Первомайська міська рада Харківської області >>>