ДСНС закликає громадян дотримуватися правил безпеки в екосистемах під час пожежонебезпечного періоду!

За прогнозами Укргідрометцентру, в Україні утримується тепла та посушлива погода, а на більшій території країни, зокрема: у південній частині, східних, центральних областях, і досі оголошено найвищий рівень пожежної небезпеки.

Рятувальники вкотре намагаються донести людям важливу інформацію: “пожежна небезпека” це — не лише загрозливе визначення якогось явища, а й сотні випалених вогнем гектарів української землі: лісів, степів, тощо.

Неконтрольована, миттєво поширена поривчастим вітром пожежа, за лічені години перекидається на населені пункти, знищує будинки громадян, завдаючи численних збитків і людям, і Державі в цілому.

Так, цього тижня вогнеборці ліквідовували масштабні лісові пожежі у Харківській та Луганській областях. Було задіяно пожежну авіацію, витрачено колосальні людські й матеріальні ресурси.

Тож, зважаючи на те, що пожежонебезпечний період перебуває в активній фазі, Державна служба України з надзвичайних ситуацій звертається до громадян з проханням не провокувати пожежі на відкритих територіях та дотримуватися елементарних правил безпеки під час відпочинку на природі.

Пам'ятайте! Протягом пожежонебезпечного періоду забороняється:

•  відвідувати хвойні ліси при оголошенні надзвичайної пожежної небезпеки 5-го класу;
  •  розводити багаття у лісі та лісопосадках;
  •  заїжджати автомобілем до лісу;
  •  палити, кидати у лісі та лісопосадках непогашені сірники або недопалки;
  •  залишати у лісі просочене бензином, гасом, мастилом або іншими горючими речовинами ганчір’я;
  •  полювати у лісі з використанням вогнепальної зброї;
  •  створювати смітники та спалювати відходи;
  •  спалювати стерню та післяжнивні залишки на сільськогосподарських полях;

Шановні громадяни! Якщо ви помітили займання в лісах, посадках та на відкритих територіях, негайно телефонуйте за номером «101».

Лише дотримання елементарних правил пожежної безпеки застереже від трагічних наслідків та матеріальних збитків.

Дата публікації: 13:00 09.09.2020

Міська владаМіський головаМіська радаКерівний складСтруктураВакансіїЗаходи щодо запобігання корупціїГрафік прийомуІнструкція з діловодства у виконавчому комітеті Первомайської міської ради (зі змінами Розпорядження міського голови від 01.04.2020р. №59)ДокументиРішення Первомайської міської ради Харківської областіРішення виконавчого комітету Первомайської міської радиРозпорядження міського голови з основної діяльностіПроекти рішень Первомайської міськради Харківської областіПроекти рішень виконавчого комітету Первомайської міськради Харківської областіАрхів рішень Первомайської міськради Харківської областіАрхів рішень виконавчого комітету Первомайської міськради Харківської областіАрхів розпоряджень міського головиПротоколиПрозоре містоБюджет та фінансиПоточна діяльністьДокументиКомунальна власністьЖитлові питанняЗакупівліОчищення владиВідкриті даніДоступ до публічної інформаціїРегуляторна політикаЗаконодавство про працю