Нарада з сільськими головами
Нарада з сільськими головами

Нарада з сільськими головами

Фінансування другого етапу Медичної реформи

12 лютого о 12.00 год. в малій залі міської ради відбулась зустріч головного лікаря КНП «Первомайська центральна районна лікарня» Івана Панаріна з керівництвом міста Первомайський та сільськими головами Первомайського району.

Чи то зимові погодні умови, чи не цікавість сільських голів до питання медицини завадили їм в більшості своїй відвідати запланований заздалегідь захід. Тому на обговоренні були присутні голови Ржавчицької і Грушинської сільських рад та перший заступник Олексіївського сільського голови.
Не зважаючи на невеликий формат заходу, всі присутні отримали важливу інформацію від Івана Панаріна про другий етап реформування медичної галузі та детальні роз’яснення пакетів послуг, які плануються надавати населенню в первомайській лікарі. Також Іван Іванович звернувся за матеріальною допомогою до всіх присутніх з приводу придбання необхідного обладнання для того, щоб лікарня продовжила надання послуг у квітні 2020 року без перешкод.
На зустрічі було вирішено звернутись до всіх без виключення сільських голів та керівництва району для отримання від них невідкладної фінансової допомоги.
«Лікарня спільна! І будь-які питання, а тим більше, питання втілення державної реформи медичної галузі, ми повинні вирішувати спільними зусиллями!», - наголосив перший заступник міського голови Антон Орєхов.

Альбом: Нарада з сільськими головами
Переглядів: 140
Дата публікації: 15:54 12.02.2020
Міський голова
Надіслати електронне звернення
Надіслати запит на інформацію
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання
 
 
 
Пошук
Міська владаМіський головаМіська радаКерівний складСтруктураВакансіїЗаходи щодо запобігання корупціїГрафік прийомуІнструкція з діловодства у виконавчому комітеті Первомайської міської ради (зі змінами Розпорядження міського голови від 01.04.2020р. №59)ДокументиРішення Первомайської міської ради Харківської областіРішення виконавчого комітету Первомайської міської радиРозпорядження міського голови з основної діяльностіПроекти рішень Первомайської міськради Харківської областіПроекти рішень виконавчого комітету Первомайської міськради Харківської областіАрхів рішень Первомайської міськради Харківської областіАрхів рішень виконавчого комітету Первомайської міськради Харківської областіАрхів розпоряджень міського головиПротоколиПрозоре містоБюджет та фінансиПоточна діяльністьДокументиКомунальна власністьЖитлові питанняЗакупівліОчищення владиВідкриті даніДоступ до публічної інформаціїРегуляторна політикаЗаконодавство про працю
Первомайська міська рада Харківської області >>>