ЗВІТ відділу культури і туризму

Про проведену роботу з 14-18.09.2020 року

Цього тижня працівниками  КЗ «Первомайський міський  ПК «Хімік» було проведено ремонтні роботи у майбутній «громадській вбиральні №2», наразі уже вирізаний дверний отвір та встановлені двері на вулицю.

Працівники палацу культури власноруч провели наступні роботи з благоустрою будівлі та площі:

• пофарбовано запасні виходи,
  • побілено бордюри,
  • пофарбовано цоколь фасаду,
  • скошено траву на усіх газонах площі.

Також,  цього тижня встановлено нову інсталяцію – золотий велосипед ( велосипед було надано мешканцем міста).

16 вересня біля стели «Захисникам Вітчизни»  відбувся урочистий мітинг на честь 77-річчя визволення Первомайщини від нацистських загарбників у другій Світовій війні та з нагоди Дня міста. Працівники ПК «Хімік» створили зворушливу та святкову атмосферу заходу вокальними та хореографічними номерами.

16 вересня біля ПК «Хімік» відбувся ретро-вечір за участі народного театру «Сучасник», вокалістів, хореографів і музикантів.

17 вересня на парадному вході до ПК «Хімік» відбулась урочиста зустріч учасників «Європейського пробігу заради миру». Ансамбль ударних інструментів, хореографічний колектив «Колорит» та солістка Анастасія Крушеницька надихнули марафонців на подальші успіхи.

Учні художнього відділення КПСМНЗ «Первомайська дитяча школа мистецтв» брали участь у конкурсі малюнків «Моє рідне місто» та посіли такі місця:

1. Колінко Вікторія        викладач Яржемський С.В.   1 місце

2 .Аленевський Владислав           Калініченко М.В.          2 місце

3 .Биструшкіна Вікторія               Калініченко М.В.          2 місце

4 .Докунін Дмитро                        Коршунова Н.С.            3 місце

5 .Климчук Катерина                    Коршунова Н.С              3  місце

6 .Брусенцова Ілона                      Калініченко М.В.            3 місце

7 .Переходченко Лада                 Коршунова Н.С.               4 місце

8 .Агафоненко Анна                   Коршунова Н.С.                4 місце

9 .Безсмельцев Ілля                     Яржемський С.В.              4 місце

У звітному періоді  бібліотеками Первомайської централізованої бібліотечної системи  проведено заходи,  присвячені  77-ї річниці визволення міста від нацистських загарбників у Другій Світовій війні:

-  історична година «Моя земля - моя історія жива» в Сиваській бібліотеці-філії,

-  інформаційна вітрина «Рідне місто впізнаю» в центральній бібліотеці для дітей.

- в центральній бібліотеці оформлена книжкова виставка «Нове, цікаве, захоплююче».

-  відвідувачі молодіжного центру хаб «Комора» взяли участь у он-лайн конференції для підлітків «Віртуально про реальне».

Також, працівниками бібліотек проведено прибирання прилеглої території.

У Первомайському краєзнавчому музеї протягом тижня ведеться підготовка до онлайн трансляції Миротворчої акції «Дзвін Миру» у Міжнародний день миру.  Символічно, що річницю визволення України від нацистських загарбників та День визволення міста Первомайський, святкують поряд із Міжнародним днем миру, який відзначається щорічно 21 вересня, в Організації Об'єднаних Націй (ООН) та різних країнах світу. У цей день Генеральний секретар ООН вдаряє в Дзвін Миру і закликає всі народи до миру.

Тож і Первомайський краєзнавчий музей приєднається до Міжнародної миротворчої акції в онлайн режимі.

Запрошуємо приєднатися до акції  21 вересня о 12.00 у групі музею на ФБ за посиланням https://www.facebook.com/groups/1290900134308437

Також  працівниками музею проводиться робота щодо оформлення  нового виставкового  проєкту ( виставка фотографій) з історії міста Первомайський.

Начальник відділу культури і туризму              Ольга ПАВЛОВА

Альбом: ЗВІТ відділу культури і туризму
Дата публікації: 10:44 18.09.2020
Нові та оновлені сторінки