Офіційний сайт Первомайської міської ради Харківської обл. та її виконавчих органів - Програма USAID «Конкурентноспроможна економіка України».

Програма USAID «Конкурентноспроможна економіка України».

Первомайська міськрайонна філія Харківського обласного центру зайнятості інформує, що за підтримки компанії «Кімонікс Інтернешнл Інк.» з 22 квітня 2019 року в Україні розпочала дію програма USAID «Конкурентноспроможна економіка України» (далі – КЕУ).

КЕУ надає гранти підприємцям, які працюють у нових галузях або галузях, що розвиваються, та мають потенціал для швидкого зростання, створення інвестицій та збільшення зайнятості. Особливу увагу зорієнтовано на роботу в галузях ІТ-послуг та виробництва меблів.
КЕУ націлена на збільшення обсягів інвестицій в український малий та середній бізнес, збільшення обсягів продажів та створення постійних робочих місць для громадян України.
Програма КЕУ надає гранти місцевим приватним підприємцям, неприбутковим та прибутковим організаціям, асоціаціям бізнесу, стартапам, малим та середнім підприємствам. Сума кожної грантової угоди становитиме від 250 тис. грн. до 40 млн. грн. та залежатиме від заходів в рамках грантової угоди та кінцевих перемовин, отже може бути нижчою або виходити за межі цього діапазону.
Для отримання грантів необхідно подати заявку. Кінцевий термін подачі заявок – 29 лютого 2020 року.
Отримати детальну інформацію про можливість отримання грантів, ознайомитись з програмою USAID можна в Первомайській міськрайонній філії ХОЦЗ за адресою м. Первомайський, вул. Харківська, 66, 2 поверх, каб. №6 та за тел.(05748)32250.

Наші партнери:

Капітальний ремонт покрівлі ЗОШ №5 - 1300,713 тис.грн.
В дошкільні навчальні заклади міста придбано дитячі меблі - 1115,800 тис.грн.
Придбано меблі в ЗОШ №2 - 120,000 тис.грн.
Придбано меблі, мультимедійне обладнання та 10 комп’ютерів в ЗОШ №5 - 134,0 тис.грн
Придбано офісне обладнання для Центру надання адміністративних послуг - 221,298 тис.грн.
Придбано в пологове відділення ЦРБ медичне обладнання - 563,000 тис.грн.
Придбано для Палацу культури «Хімік» сучасну звукову апаратуру - 599,732 тис.грн.
Капітальний ремонт спортивної зали ЗОШ №2 - 1506,016 тис.грн.
Капітальний ремонт ЗОШ №2 - 8989,680 тис.грн.
Капітальний ремонт по заміні алюмінієвих вітражів на енергозберігаючі в будівлі Палацу культури «Хімік» - 1513,099 тис.грн.
Капітальний ремонт центральної міської бібліотеки - 1273,151 тис.грн.
Капітальний ремонт частини пологового відділення ЦРЛ - 4608,706 тис.грн.
Побудовано спортивний майданчик зі штучним покриттям - 2378,087 тис.грн.
Молодіжному центру «KOMORA» на базі центральної міської бібліотеки закуплено меблі та обладнання - 231,240 тис.грн.
Отримано в ЦНАП дитячий куточок для відвідувачів з дітьми, кейс “Мобільний Офіс”.
Придбано меблі, медичне обладнання, пральна, прасувальна та сушильна машини для ЦРЛ – 697,023 тис.грн.
Придбано 2 дефібрилятори, 8 апаратів штучної вентиляції легенів з ручним приводом для КНП «ПЦПМСД» - 127,520 тис.грн.

Придбано 60 комп’ютерів, 3 інформаційні кіоски, меблі, медтехніка, тренажери для фізіотерапевтичного відділення Перво-майської ЦРЛ, капітальний ремонт відділення – 4045,245 тис.грн.

Проведено тренінги в рамках проекту «Розвиток партисипативної демократії в м.Первомайський» - 27,902 тис.грн.

Капітальний ремонт групи в ДНЗ № 5 - 506,683 тис.грн.

Капітальний ремонт групи в ДНЗ № 10 - 365,924 тис.грн.
Улаштовано спортивний майданчик з вуличними тренажерами - 217,137 тис.грн

Підтримка впровадження та розвитку громадського бюджету - 32,000 тис. грн.

Встановлено 30 (тридцять) камер відеоспостереження - 262,078 тис.грн.

Проект ЄС «Угода мерів – Схід»

Розробка планів місцевого економічного розвитку для підписантів Ініціативи ЄС «Мери за Економічне Зростання» (M4EG)