В цьому році ми разом з організаторами плідно готуємося до ювілейного заїзду #ТOURDeFORT по фортецях Слобожанщини!

Вирішили розширяти можливості даного продукту та подали проєкт на Український культурний фонд ! На сьогодні потрапили в 20 найкращих пропозицій з туристичних маршрутів з усієї України, це ще не перемога, але все може бути, тримаємо кулачки!!!

Первомайський започатковує масштабний вело туризм на Харківщині по фортецях Слобожанщини! Самостійний вело маршрут довжиною понад 400 км, який проходитиме через 63 села, та міста Красноград, Первомайський, Ізюм, Балаклію та смт. Кегичівка. Маршрут проходить пейзажними місцями Харківщини та збирає всі цікаві туристичні об’єкти.

Проєктом передбачена співпраця з обласним методичним центром туризму та всіма громадами, які потрапили до маршруту. Тільки співпраця громад навколо однієї теми може дати масштабний продукт. Створення спільноти та проведення для неї навчань з розвитку туризму - ось головна ідея проєкту.  Також до проєкту буде залучено експертів, які допоможуть створити самостійний веломаршрут. Велотур #TourDeFort за 4 роки встиг привернути увагу, як до заходу так і до фортець Української оборонної лінії 18 століття, яких на Харківщині 10. Місто Первомайський матиме 4 напрямки маршруту, та прийматиме у себе вело туристів!

#УКФ  #TourDeFort

Альбом: Започаткований у м.Первомайський велотур #TourDeFort потрапив до 20 найкращих пропозицій з туристичних маршрутів з усієї України!
Дата публікації: 11:32 20.04.2021
Нові та оновлені сторінки
Наказ від 30.04.2021 №98 Про проведення конкурсу на посаду директора комунального закладу «Первомайс   05.05.2021
ПРИМІРНИЙ ПЕРЕЛІК питань для перевірки знання законодавства у сфері загальної середньої освіти   05.05.2021