Нарешті #tourdefort отримає статус офіційного туристичного веломаршруту!
Нарешті #tourdefort отримає статус офіційного туристичного веломаршруту!

Нарешті #tourdefort отримає статус офіційного туристичного веломаршруту!

Вітаємо всіх причетних з перемогою!

 Дуже складний процес завершено, і угоду підписано! "Веломаршрут по фортецях Слобожанщини #TourDeFort" офіційно став переможцем в Українському культурному фонді #УКФ програма: Культура Туризм Регіони, лот туристичні маршрути.

Півроку пішло тільки на підготовку заявки, збір документів, переговорних процедур. Та лише 3 місяці на реалізацію попереду!

Людмила Федорченко говорить: "Це найскладніша заявка в моєму житті, і ми з нею впоралися! А ще минулого року не пройшли навіть технічний відбір. Друзі, не зупиняйтеся на невдачах, а пробуйте ще і ще!

Тепер справа за реалізацією з дійсно крутезною командою!"

Переглядів: 3317
Дата публікації: 11:05 02.08.2021
Міський голова
Надіслати електронне звернення
Надіслати запит на інформацію
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання
 
 
 
 

 

 
Пошук
Міська владаМіський головаМіська радаКерівний складСтруктураВакансіїЗаходи щодо запобігання корупціїГрафік особистого прийому громадянГрафік виїзних прийомів громадянІнструкція з діловодства у виконавчому комітеті Первомайської міської ради (зі змінами Розпорядження міського голови від 01.04.2020р. №59)ДокументиРезультати поіменного голосуванняРішення Первомайської міської ради Харківської областіРішення виконавчого комітету Первомайської міської радиРозпорядження міського голови з основної діяльностіПроекти рішень Первомайської міської радиПроекти рішень виконавчого комітету Первомайської міської ради Харківської областіПереліки розпоряджень міського голови з основної діяльностіПротоколиАрхів рішень Первомайської міськради Харківської областіАрхів рішень виконавчого комітету Первомайської міськради Харківської областіПрозоре містоБюджет та фінансиПоточна діяльністьДокументиКомунальна власністьЖитлові питанняЗакупівліОчищення владиВідкриті даніДоступ до публічної інформаціїРегуляторна політика
Первомайська міська рада Харківської області >>>