Довідник | Архів сайту | Графік прийому депутатів Первомайської міської ради 8 скликання
Графік прийому депутатів Первомайської міської ради 8 скликання

округу

Адреси в межах округу

П.І.Б. депутата

День

прийому

Час

прийому

Місце прийому

 

 

ВИБОРЧИЙ ОКРУГ №1

 

с.Грушине – вул.Первомайська: 2–128; вул.Центральна, вул.Шкільна, с.Високе, с.Калинівка, с.Караченців, с.Кашпурівка, с.Маслівка

с.Ржавчик, с.Радомислівка

м.Первомайський – вул.Гірська, вул.Зеленогірська, вул.Лихачовська, вул.Набережна, вул.Олексіївська, вул.Призаводська, вул.Пристанційна, вул.Селянська, вул.Сиваська, пров.Олексіївський; вул.будинки 869 км, вул.Будівельна, вул.Губкіна, вул.Залізнична, вул.Кільцева, вул.Комунальна, вул.Кооперативна, вул.Миру, вул.Перемоги, вул.Першого Травня, вул.Підстанційна, вул.Сінна, вул.Хлібна, пров.Миру, пров.Хлібний; вул.Грушинська, вул.Дорожня, вул.Дружби, вул.Лісозахисна, вул.Механізаторів, вул.МТС, вул.Наш Шлях, вул.Польова, вул.Пушкіна, вул.Станційна, вул.Учительська, пров.Грушинський, пров.Лісозахисний; в’їзд Копцова, в’їзд Н.Курченко, вул.Бугайченко, вул.В.С.Ульянова, вул.Гагаріна, вул.Героїв праці, вул.Заводська, вул.Зелена, вул.Копцова, вул.Лісна, вул.Мічуріна, вул.Н.Курченко, вул.Нова, вул.Садова, вул.Соборна, вул.Спортивна, вул.Фізкультурна, вул.Харківська, вул.Шевченка, вул.Юності, вул.Юр’єва, пров.Гагаріна, пров.Героїв праці, пров.Копцова, пров.Мічуріна, пров.Н.Курченко, пров.Новий, пров.Садовий;

Шостий мікрорайон: 1, 4–15, 26;

 

Бережний Олександр Миколайович

Перший вівторок місяця

 

Перша субота кожного місяца

16:00-18:00

 

   09:00-12:00

             м.Первомайський,

 вул.Польова, 8

0504005599

 

м.Первомайський, пр.-т 40 років Перемоги, 1,

мала зала (3-й поверх)

Гавшина Ірина Миколаївна

Остання субота  кожного місяця

09:00-12:00

С. Грушине, вул..Центральна, буд.2

0503013132

Гусєв Олександр Вікторович

І середа місяця

09:00- 13:00

м.Первомайський, пр.-т 40 років Перемоги, 1,

мала зала (3-й поверх)

0996508594

Засуха Віктор Миколайович

Перша субота кожного місяца

09:00-12:00

м.Первомайський, пр.-т 40 років Перемоги, 1,

мала зала (3-й поверх)

Жилін Борис Олексійович

 

Остання п’ятниця місяця

08:00-10:00

 

м.Первомайський, пр.-т 40 років Перемоги, 1,

мала зала (3-й поверх)

Мірошниченко Ірина Володимирівна

 

Перша субота кожного місяца

09:00-12:00

м.Первомайський, пр.-т 40 років Перемоги, 1,

мала зала (3-й поверх)

ВИБОРЧИЙ ОКРУГ №2

 

м.ПервомайськийПерший-Другий мікрорайон: 1–11, 16–19; 12–15, 20–29, 40, 50–51; 30, 46–49, 52–80; Третій мікрорайон: 25–27;

 

 

Петренко Володимир Петрович

Перша субота кожного місяца

09:00-12:00

м.Первомайський, пр.-т 40 років Перемоги, 1,

мала зала (3-й поверх)

Балобанова Людмила Василівна

І субота місяця

09:00-11:00

м.Первомайський

½ м-н, буд.56, 1-й поверх,

кімн.3-А,

тел. 3-17-02; 066-765-06-01

Мітрохін Валерій Михайлович

Кожен ІІ вівторок місяця

12:00-13:00

м.Первомайський

пр.-т 40 років Перемоги, 1,

мала зала (3-й поверх)

0663635076

 

Кисла Ольга Олександрівна

Кожне 10 число місяця

11:00-13:00

м.Первомайський

пров. Лісозахисний, 8

0666752231

 

Лєонова Ірина Юріївна

 

І п’ятниця місяця

12:00-15:00

м.Первомайський

пров. Лісозахисний, 8

0953216235

Петренко Ольга Іванівна

ІІ вівторок місяця,

ІІІ четвер місяця

 

 

16:00-17:00

 

м.Первомайський ,

вул. Юності, 25 каб.1

0505383773

ВИБОРЧИЙ ОКРУГ №3

 

 

 

 

м.ПервомайськийТретій мікрорайон: 1–5, 9–17; 6–8, 18–24, 32 к.1–33А; 28–29;

вул.Весняна, вул.Генеральська, вул.Роза, вул.Світанкова, пров.Грушевий, пров.Лісний.

 

 

 

 

Ясинський Олександр Іванович

І  вівторок місяця

09:00-10:00

м.Первомайський

ТОВ «ТЕРРА» , тел.. 3-17-02

Малинчук Альона Вацлавівна

І середа місяця,

Перша субота кожного місяца

13:00-14:00

   09:00-12:00

м.Первомайський, пр.-т 40 років Перемоги, 1, мала зала (3-й поверх)

0664775591

Біда Андрій Миколайович

Перша субота кожного місяца

09:00-12:00

м.Первомайський, пр.-т 40 років Перемоги, 1,

мала зала (3-й поверх)

 

Чемшит Сергій Олександрович

 

Кожна середа місяця

 

16:00-17:00

 

м.Первомайський ,

пр.-т 40 років Перемоги, 1, каб. №30 (3-й поверх)

0504003204

Якубів Вікторія Іліяївна

Кожен І і ІІІ четвер місяця

13-00- 14-00

м.Первомайський, пр.-т 40 років Перемоги, 1, мала зала (3-й поверх) 

0509869251

Гончаренко Іван Сергійович

І четвер місяця

13:00-14:00

м.Первомайський

пр.-т 40 років Перемоги, 1,

мала зала (3-й поверх)

0994295300

ВИБОРЧИЙ ОКРУГ №4

 

м.ПервомайськийТретій мікрорайон: 30–31; Четвертий мікрорайон: 1–2/3, 6–7А, 9–11; 5–5А, 15, 18–29; 8, 12–14, 15А–17; Шостий мікрорайон: 2–3, 24–25А;

вул.Докучаєва, вул.ім.228-стрілецької дивізії, вул.Космонавта Комарова, вул.Культури, вул.Магістральна, вул.Первомайська, вул.Перших Будівельників, вул.Промислова, вул.Хліборобська, вул.Чорнобильців, вул.Берецька, вул.Зоряна, вул.Інженерна, вул.Ломоносова, вул.Менделєєва, вул.Молодіжна, вул.Народна, вул.Слобожанська, вул.Слов’янська, вул.Сунична, вул.Широнінців, пров.Верхній, пров.Південний, пров.Східний, просп.Культури.

 

Библів Владислав Володимирович

Перша субота кожного місяца

09:00-12:00

м.Первомайський, пр.-т 40 років Перемоги, 1,

мала зала (3-й поверх)

Павленко Ніна Петрівна

Кожна І-ІІІ середа місяця 

09:00-10:00

м.Первомайський ,

пр.-т 40 років Перемоги, 1, каб. мала зала (3-й поверх)

0992026192

Цимбалов Іван Олексійович

Прийом громадян здійснюватиметься за попереднім записом

 

3-18-88

Приймак Олег Миколайович

 

ІІ середа місяця

 

14:00-16:00

 

м.Первомайський ,

вул. Юності, 25 каб.1

0667368848

Гриценко Олексій Олександрович

І та остання  субота місяця

10:00-14:00

м.Первомайський

пр.-т 40 років Перемоги, 1,

мала зала (3-й поверх)

0506064435

Татоян Армен Мілітонович

Перша субота кожного місяца

09:00-12:00

м.Первомайський, пр.-т 40 років Перемоги, 1,

мала зала (3-й поверх)

Пройшли за списком

с.Грушине – вул.Первомайська: 2–128; вул.Центральна, вул.Шкільна, с.Високе, с.Калинівка, с.Караченців, с.Кашпурівка, с.Маслівка с.Ржавчик, с.Радомислівка

м.Первомайський – вул.Гірська, вул.Зеленогірська, вул.Лихачовська, вул.Набережна, вул.Олексіївська, вул.Призаводська, вул.Пристанційна, вул.Селянська, вул.Сиваська, пров.Олексіївський; вул.будинки 869 км, вул.Будівельна, вул.Губкіна, вул.Залізнична, вул.Кільцева, вул.Комунальна, вул.Кооперативна, вул.Миру, вул.Перемоги, вул.Першого Травня, вул.Підстанційна, вул.Сінна, вул.Хлібна, пров.Миру, пров.Хлібний; вул.Грушинська, вул.Дорожня, вул.Дружби, вул.Лісозахисна, вул.Механізаторів, вул.МТС, вул.Наш Шлях, вул.Польова, вул.Пушкіна, вул.Станційна, вул.Учительська, пров.Грушинський, пров.Лісозахисний; в’їзд Копцова, в’їзд Н.Курченко, вул.Бугайченко, вул.В.С.Ульянова, вул.Гагаріна, вул.Героїв праці, вул.Заводська, вул.Зелена, вул.Копцова, вул.Лісна, вул.Мічуріна, вул.Н.Курченко, вул.Нова, вул.Садова, вул.Соборна, вул.Спортивна, вул.Фізкультурна, вул.Харківська, вул.Шевченка, вул.Юності, вул.Юр’єва, пров.Гагаріна, пров.Героїв праці, пров.Копцова, пров.Мічуріна, пров.Н.Курченко, пров.Новий, пров.Садовий;

Перший-Другий мікрорайон: з 1–30,  40, 46–49, 50–51; 52–80;

Третій мікрорайон: з 1 – 31, к.1–33А; 32

Четвертий мікрорайон: 1–2/3, 5–5А, 6–7А, 8, 9–11; 12–14, 15, 18–29; 15А–17;  вул.Докучаєва, вул.ім.228-стрілецької дивізії, вул.Космонавта Комарова, вул.Культури, вул.Магістральна, вул.Первомайська, вул.Перших Будівельників, вул.Промислова, вул.Хліборобська, вул.Чорнобильців, вул.Берецька, вул.Зоряна, вул.Інженерна, вул.Ломоносова, вул.Менделєєва, вул.Молодіжна, вул.Народна, вул.Слобожанська, вул.Слов’янська, вул.Сунична, вул.Широнінців, пров.Верхній, пров.Південний, пров.Східний, просп.Культури. вул.Весняна, вул.Генеральська, вул.Роза, вул.Світанкова, пров.Грушевий, пров.Лісний

Шостий мікрорайон: з 1–15, 24–25А., 26.

Намчук Віктор   Антонович

 

 

 

 

Павленко Володимир Миколайович  

       

 

      Кожна  ІІІ середа

              місяця

 

 

 

 

 

Перша субота кожного місяца

 

 

09:00-10:00

 

 

 

 

09:00-12:00

м.Первомайський ,

пр.-т 40 років Перемоги, 1, каб. мала зала (3-й поверх)

0675784299

 

 

 

м.Первомайський, пр.-т 40 років Перемоги, 1,

мала зала (3-й поверх)

 

Переглядів: 2166
Всього переглядів вкладених ресурсів: 2166
Міський голова
Надіслати електронне звернення
Надіслати запит на інформацію
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання
 
 
 
 

 

 
Пошук
Міська владаМіський головаМіська радаКерівний складСтруктураВакансіїЗаходи щодо запобігання корупціїГрафік особистого прийому громадянГрафік виїзних прийомів громадянІнструкція з діловодства у виконавчому комітеті Первомайської міської ради (зі змінами Розпорядження міського голови від 01.04.2020р. №59)ДокументиРезультати поіменного голосуванняРішення Первомайської міської ради Харківської областіРішення виконавчого комітету Первомайської міської радиРозпорядження міського голови з основної діяльностіПроекти рішень Первомайської міської радиПроекти рішень виконавчого комітету Первомайської міської ради Харківської областіПереліки розпоряджень міського голови з основної діяльностіПротоколиАрхів рішень Первомайської міськради Харківської областіАрхів рішень виконавчого комітету Первомайської міськради Харківської областіПрозоре містоБюджет та фінансиПоточна діяльністьДокументиКомунальна власністьЖитлові питанняЗакупівліОчищення владиВідкриті даніДоступ до публічної інформаціїРегуляторна політика
Первомайська міська рада Харківської області >>>