Регламент проведення велотуру “TOURdeFORT 2021_осінь”
Регламент проведення велотуру
“TOURdeFORT 2021_осінь”

Регламент проведення велотуру “TOURdeFORT 2021_осінь”

Основні завдання велотуру, Місце та строки проведення, Програма заходу та реєстрація учасників, - про все дивіться у інформаційному повідомленні.

1.Загальна частина
Основні завдання велотуру – розвиток туризму на Слобожанщині, популяризація здорового способу життя, активного відпочинку та екологічно чистого виду транспорту. Захід не є змаганням. Головне – отримати драйв від мандрівок на велосипеді, задоволення від спілкування з однодумцями, втомитися фізично й відпочити душею.
Велотур передбачає дві дистанції на вибір:
Основна дистанція ~ 75 км, передбачає однодений веломаршрут по 3х фортецях.
Долаючи маршрут ми побачимо багато цікавих локацій, в тому числи 3 фортеці Української оборонної лінії (Олексіївська, Михайлівська, Слобідська), що збереглися до наших часів. Випробуємо себе на міцність та візьмемо участь у цікавих та пізнавальних квестах на привалах. Учасники повинні забезпечити себе справними велосипедами та велошоломами.
Коротка дистанція: ~ 40 км, доступна для всіх бажаючих з базовим рівнем підготовки. Це одноденний маршрут, що передбачає відвідування Олексіївської та Михайлівської фортець, а також історичних локацій вздовж річки Берека. Тим не менш, адекватно оцінюйте свої можливості, та можливості свої близьких.
Старт та фініш обох дистанцій в Олексіївській фортеці, фініш в селищі Біляївка.
2.Місце та строки проведення
2.1. Дата проведення: 19 вересня 2021 року.
2.2. Місце старту: м. Первомайський, Олексіївська фортеця, Харківської області.
Місце фінішу: сел.Біляївка (ст. Біляївка, Південної Залізниці), Харківська область (15 км від м.Первомайський)
3.Програма заходу
9:00 – 9:45 – збір учасників велотуру в Олексіївській фортеці (м.Первомайський, Харківська область).
10:00 – старт велотуру.
До 16-00 години фініш в селище Біляївка учасників велотуру на 40 км (16-30 – від’їзд електропоїздом в сторону Харкова)
До 18:00 – години фініш в селище Біляївка учасників велотуру на 75 км. (Електропоїзд з Біляївки в сторону Харкова о 18-32 та 21-37 год)
4.Реєстрація учасників та більш детальна інформація за посиланням: http://multisport.kh.ua/news/896--tour-de-fort-2021.html
Проєкт "Веломаршрут фортецями Слобожанщини TOURdeFORT", від Громадська організація "Моушн+" в партнерстві з Харківщина туристична реалізується в межах партнерської програми «Культура.Туризм. Регіони» Український культурний фонд, Державне агентство розвитку туризму України.

#TOURdeFORT #ХарківщинаТуристична #СтайерАтлон #УКФ #ЗапідтримкиУКФ #РозвитокТуризму

Переглядів: 3419
Дата публікації: 13:16 14.09.2021
Міський голова
Надіслати електронне звернення
Надіслати запит на інформацію
Анонс подій
Подій не заплановано
Нові та оновлені сторінки
Посилання
 
 
 
 

 

 
Пошук
Міська владаМіський головаМіська радаКерівний складСтруктураВакансіїЗаходи щодо запобігання корупціїГрафік особистого прийому громадянГрафік виїзних прийомів громадянІнструкція з діловодства у виконавчому комітеті Первомайської міської ради (зі змінами Розпорядження міського голови від 01.04.2020р. №59)ДокументиРезультати поіменного голосуванняРішення Первомайської міської ради Харківської областіРішення виконавчого комітету Первомайської міської радиРозпорядження міського голови з основної діяльностіПроекти рішень Первомайської міської радиПроекти рішень виконавчого комітету Первомайської міської ради Харківської областіПереліки розпоряджень міського голови з основної діяльностіПротоколиАрхів рішень Первомайської міськради Харківської областіАрхів рішень виконавчого комітету Первомайської міськради Харківської областіПрозоре містоБюджет та фінансиПоточна діяльністьДокументиКомунальна власністьЖитлові питанняЗакупівліОчищення владиВідкриті даніДоступ до публічної інформаціїРегуляторна політика
Первомайська міська рада Харківської області >>>