В місті посилено карантинні заходи

В місті посилено карантинні заходи

На виконання розпорядження міського голови від 17.03.2020р. №43 «Про невідкладні заходи щодо запобігання поширенню коронавірусу COVID-19 на території міста Первомайський Харківської області»

З метою попередження розповсюдження нової коронавірусної інфекції (COVID-19) на території міста  Первомайський заборонена діяльність закладів громадського харчування (ресторанів, кафе тощо), торговельно-розважальних центрів, інших закладів розважальної діяльності, фітнес-центрів, закладів культури, торговельного і побутового обслуговування населення, крім роздрібної торгівлі продуктами харчування, пальним, засобами гігієни, лікарськими засобами та виробами медичного призначення, засобами зв’язку, провадження банківської та страхової діяльності, а також торговельної діяльності і діяльності з надання послуг з громадського харчування із застосуванням адресної доставки замовлень за умови забезпечення відповідного персоналу засобами індивідуального захисту.

Web-адреса: pervom-rada.gov.ua/news/id/172 | Переглядів: 391Дата публікації: 10:24 18.03.2020
Версія для слабо- зорих