Відео
Звернення міського голови Миколи Бакшеєва
Про стан комунальних підприємств громади, розповсюдження штаму "Омікрон" та про "ймовірність" ворожого вторгнення.
Додано: 07:54 26.01.2022

Молодь, що є частиною громади
Відеоролик "Молодь, що є частиною громади" відзнятий в рамках Програми "СИЛА" для конкурсу "Постконфліктне бачення розвитку України очима молоді".
Додано: 10:26 20.01.2022

Оцінка якості адмінпослуг
Соціальна кампанія: Ваша думка важлива та буде врахована для покращення роботи ЦНАП Ваші відгуки - це змога проаналізувати: з якими проблемами найчастіше стикаються громадяни які мають потреби й запити як підвищити рівень державного сервісу.
Додано: 09:33 19.01.2022

Оцінка якості адмінпослуг
Соціальна кампанія: Бажаєте, щоб наступний візит до Центру став кращим? Розкажіть, будь ласка, про останній Мета кампанії — проінформувати громадян про змогу залишати відгуки та ділитися враженням про сервіс у ЦНАП
Додано: 09:30 19.01.2022

Привітання з Новим роком від Миколи Бакшеєва
До нового року – два кроки! І що може бути приємніше за подарунки та привітання? Тож продовжуємо дарувати вам святковий настрій. З вітанням до вас міський голова Микола Бакшеєв!
Додано: 08:52 30.12.2021

Ще відео
Міський голова
Надіслати електронне звернення
Надіслати запит на інформацію
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання
 
 
 
 
Пошук
Міська владаМіський головаМіська радаКерівний складСтруктураВакансіїЗаходи щодо запобігання корупціїГрафік особистого прийому громадянГрафік виїзних прийомів громадянІнструкція з діловодства у виконавчому комітеті Первомайської міської ради (зі змінами Розпорядження міського голови від 01.04.2020р. №59)ДокументиРезультати поіменного голосуванняРішення Первомайської міської ради Харківської областіРішення виконавчого комітету Первомайської міської радиРозпорядження міського голови з основної діяльностіПроекти рішень Первомайської міської радиПроекти рішень виконавчого комітету Первомайської міськради Харківської областіПереліки розпоряджень міського голови з основної діяльностіПротоколиАрхів рішень Первомайської міськради Харківської областіАрхів рішень виконавчого комітету Первомайської міськради Харківської областіПрозоре містоБюджет та фінансиПоточна діяльністьДокументиКомунальна власністьЖитлові питанняЗакупівліОчищення владиВідкриті даніДоступ до публічної інформаціїРегуляторна політика
Первомайська міська рада Харківської області >>>