Сьогодні у Первомайському розпочався Familyfest «Олексіївська фортеця»
Сьогодні у Первомайському розпочався Familyfest  «Олексіївська фортеця»

Сьогодні у Первомайському розпочався Familyfest «Олексіївська фортеця»

290-у річницю Олексіївської фортеці прибули святкувати гості звідусіль

Місто Первомайський готувалось до родинного фестивалю давно і зусилля ці були відразу помітні.

Фортеця зустрічала гостей різними локаціями та майданчиками, які   заманювали своєю креативністю і різнобарв’ям.

Продовж дня на сцені і біля сцени вирувало життя з конкурсів та розіграшів. Відвідувачів запрошували на різні активності і розваги для усієї родини: богатирські ігри і лучний тир, лабіринт і родинний квест, виставки-продаж виробів майстрів і творчі майстер-класи, фудкорти, зону релаксу, дитячий майданчик з анімацією та драйвове барабанне коло.

На фестивалі було де сфотографуватись. Для цього облаштували численні фотозони та інсталяції, а якщо трохи притомилися – то ласкаво запрошували до зони релаксу.

Допитливі могли ознайомитись з цікавими туристичними локаціями, завітавши на виставку «Харківщина туристична».

І, звичайно, гості нетерпляче чекали моменту, коли можна буде посмакувати террівську органічну кашу, яку готував та подавав колектив місцевої компанії «ТЕРРА».

Гості і наїлися смачно і стали свідками встановлення нового рекорду. Найбільший в Україні «Казан чемпіон» наварив 15 тисяч порцій органічної каші з кукурудзи, гарбуза, винограду та кокосового молока.

Присутній на фестивалі представник «Книги рекордів України» зробив необхідні виміри і вручив комерційному директору компанії «ТЕРРА» Олександру Ясинському посвідчення їхніх здобутків — диплом про встановлення нового світового рекорду в категорії «Кулінарія. Розміри».

А поїв смачно, то й розважається краще.

Організатори родинного фестивалю підготували концертну програму.

У концерті на головній сцені пролунали пісні відомих гуртів «Село і люди», «Євшан зілля», «Яри», «Фольк класік бенд», «Хор одиноких сердец сержанта Пеппера», "Великий академічний Слобожанський ансамбль пісні і танцю" та інших творчих колективів з усієї Харківщини.

В офіційній частині виступили міський голова Микола Бакшеєв, голова Харківської обласної ради Тетяна Єгорова-Луценко, народний депутат Олександр Літвінов та інші поважні гості.

Міський голова Микола Бакшеєв привітав гостей з сімейним святом української культури та самобутності: «Дякую нашим гостям, що долучились до цього дійства! Дякую партнерам, співорганізаторам і всіх, хто доклав зусиль, щоб це родинне свято відбулось! Тішусь, що кожен присутній тут, не залишиться без яскравих вражень і приємних сюрпризів». Команді, яка виграла проект “Олексіївська фортеця — драйвер туризму” було вручено сертифікат.

Фестиваль продовжився розважальною програмою на головній сцені.

Найвитриваліші дочекалися фейерверку та потанцювали на дискотеці.

Family fest подарував  активним відпочинком для всієї родини, наповнив гарними враженнями і приємними зустрічами.

Організатори: Первомайська міська рада, Харківський обласний центр культури і мистецтва, Харківський обласний центр туризму, ГО Моушн+, за підтримки Харківської обласної ради в рамках конкурсу проектів місцевого та регіонального розвитку "Разом в майбутнє".

Альбом: Сьогодні у Первомайському розпочався Familyfest  «Олексіївська фортеця»
Дата публікації: 23:12 18.09.2021
Нові та оновлені сторінки
Зупинимось в Ізюмському лісі!   12.10.2021