Міжнародна співпраця.

Гуманітарна допомога від українсько-французького благодійного фонду «АІСМ»

Вчора, 03.02.2023 року до громади надійшла гуманітарна допомога від українсько-французького благодійного фонду «АІСМ». Цей візит четвертий з початку війни в Україні. Отримувачами гуманітарної допомоги стали чотири комунальні установи нашої громади – КНП «Первомайська ЦРЛ», КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги», Центр соціальних служб Первомайської міської ради, Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальної допомоги).

Наразі отримано медикаменти, вироби медичного призначення, підгузки, одноразові пелюшки та дитяче харчування - для лікарень, конвектори, буржуйки, ковдри зимові, продуктові та гігієнічні набори, для сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах і якими опікується Центр соціальних служб.

Територіальний центр соціального обслуговування населення отримав довгоочікувані генератори для двох своїх відділень стаціонару в м.Первомайський та с.Ржавчик, а також памперси дорослі,гігієнічні набори та пелюшки гігієнічні, в тому числі для людей з особливими потребами, продуктові набори, комплекти постільної білизни та теплі зимові ковдри, медикаменти та вироби медичного призначення. Все це вкрай необхідне для літніх людей, якими опікується громада.

Від щирого серця дякуємо Фонду Крістіана Каррера, який є його засновником,  за допомогу і підтримку. Разом Переможемо!

Альбом: Міжнародна співпраця.
Дата публікації: 17:35 04.02.2023