В міській раді відбулась чергова сесія

23 лютого у великій залі 16 депутатів разом з міським головою Миколою Бакшеєвим приймали рішення з питань, поданих на розгляд сесії.

Перед сесію міський голова провів спільне засідання комісій.

За півтори години депутати ухвалили позитивні рішення з усіх питань.

А потім на пленарному засіданні сесії прийняли все пакетним голосуванням.

Про що ж були ці рішення?

Звичайно, першочергово слухали про виконання місцевого бюджету та зміни до нього.

Як доповіла начальник фіну правління Алла Корєнєва, план доходів бюджету за 2022 рік виконано на 98,3%.

В основному недовиконано план по податку на доходи фізичних осіб та по платі за землю (2,7 млн грн недоотримано).

Це пов’язано з війною.

Багато підприємств призупинили свою діяльність.

Було питання від депутатів по АТБ.

Начальник фінуправління відповіла, що їх вклад в бюджет міста – це мільйон гривень.

А про перспективу відновлення їх роботи – порадувала.

Є інформація, що зараз торгівельна мережа відновлює свою діяльність в Ізюмі, а потім буде і наша черга.

Депутати схвалили зміни до бюджету, розподілили вільні залишки коштів.

Також внесли зміни і до інших програм.

Депутати затвердили місцеву Програму  «ЕНЕРГОДІМ»  на  2023 рік.

Як пояснив перший заступник міського голови Антон Орєхов, вона спрямована на впровадження енергоефективних заходів у багатоквартирних будинках, економії енергоресурсів та формування відповідального власника житла. Програма стимулює створення та розвиток  ОСББ.

Депутати схвалили три проєти від нашої громади для їх участі в обласному конкурсі.

В конкурсі «Разом в майбутнє» буде конкурувати наш проєкт «Безпека дітей - понад усе!». Він передбачає створення умов в підвальних сховищах закладів освіти.

В проєкті «Сучасні технології - запорука якості діагностики» «Ефективна медицина в громаді» планується придбання діагностичного обладнання.

А проєкт «Спецтехніка як фактор покращення спроможності громади в надзвичайних ситуаціях» передбачає придбання автовишки. Вона буде затребувана не тільки в повсякденній роботі, але і в надзвичайних ситуаціях.

Всі три проєкти будуть реалізовані у разі перемоги в обласному конкурсі.

На сесії депутати розглядали ще низку питань: земельних, майнових та організаційних.

А ще було прийнято рішення уповноважити  міського голову Миколу Бакшеєва на підписання угоди між містами Первомайський   та   Губін Кросненського повіту, Любуського воєводства, Республіка Польща про партнерство та співпрацю.

Все це необхідно, щоб наша громада могла й надалі ефективно співпрацювати з міжнародними партнерами та брати участь у різних проектах.

Дата публікації: 16:31 23.02.2023