Зустріч відбулась в малій залі міської ради 16.06.2023

Протягом зустрічі був представлений підхід та механізми реалізації компонента Громадської безпеки та соціальної згуртованості Програми ООН із відновлення та розбудови, який спрямовано на об`єднання зусиль громадськості, представників органів державної влади та місцевого самоврядування для мобілізації громад задля відновлення та розвитку, виявлення, обговорення та пошуку шляхів вирішення проблем та усунення факторів (в межах впливу громади), що негативно впливають на стан громадської безпеки та соціальної згуртованості.

З цією метою ПРООН практикує використання підходу із громадської безпеки та соціальної згуртованості, який передбачає створення і функціонування робочих груп із громадської безпеки і відновлення – відкриті діалогові платформи, що об’єднують активних мешканців і мешканок громади, громадські організації, представників органів місцевої влади та самоврядування, поліції та органів правопорядку, соціальних служб, інших зацікавлених сторін.

Альбом: Зустріч між представниками керівництва громади, поліції, ДСНС, молоді, організацій громадянського суспільства та ПРООН.
Дата публікації: 16:51 19.06.2023