Інформація

Відповідно до постанови № 381 від 21 квітня 2023 «Про затвердження Порядку надання компенсації для відновлення окремих категорій об’єктів нерухомого майна, пошкоджених внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією російської федерації, з використанням електронної публічної послуги “єВідновлення”» Первомайською міською радою було створено Комісію з розгляду питань щодо надання компенсації за пошкоджені об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією російської федерації проти України, відповідно до змін внесених постановою № 565 від 30 травня 2023 року до складу комісії входять представники громадськості.

Кандидатури від громадськості можуть висуватися міжнародними та громадськими організаціями, в тому числі антикорупційними.

Заява про висунення кандидатури від громадськості подається до уповноваженого органу у довільній формі, придатній для сприйняття її змісту, та містить прізвище, власне ім’я, по батькові (за наявності) кандидатури представника, а також такі відомості про заявника:

для міжнародної чи громадської організації:

– найменування;

– напрями діяльності;

– код юридичної особи згідно з ЄДРПОУ (за наявності);

– місцезнаходження;

– контактні дані (номер телефону, адреса електронної пошти).

Дані, зазначені у заяві, засвідчуються підписом представника міжнародної чи громадської організації, що її подала.

Заяви приймають протягом п’яти робочих днів з дня розміщення оголошення (22.06.2023-28.06.2023) до Первомайської міської ради за адресою: просп. Незалежності, 1, м. Первомайський Харківської області, або на адресу електронної пошти: mail@pervom-rada.gov.ua.

Телефон для довідок: (048057) 3-21-41

Дата публікації: 09:33 22.06.2023