Делегація з Первомайського взяла участь у Національному форумі «Виклики сьогодення та перспективи майбутнього»

який відбувся в період з 23.06.2023р. – 25.06.2023р.

У рамках співпраці ГО «Українська Агенція Інноваційного Розвитку», ГО «Центр освітніх реформ «НАШІ ДІТИ» та Первомайською міською радою       делегація Харківської області взяла участь у Національному форумі  «Виклики сьогодення та перспективи майбутнього», який відбувся в період з 23.06.2023р. – 25.06.2023р. Мета даного форуму  - створення пулу громад-побратимів,  які стануть оплотом справжніх європейських цінностей  через формування максимально тісних зв’язків та партнерської співпраці у вирішенні та подоланні гуманітарних та  економічних питань на шляху європейської інтеграції;

Цей захід також надав можливість представникам різних областей обмінятись досвідом та кращими практиками, які можуть стати надійним фундаментом для ефективної та  багаторічної співпраці.

В рамках даного форуму, на підтримку ЗСУ «РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ», був проведений третій тур Кубку України з волейболу серед голів органів місцевого самоврядування. Всього в даному заході взяло участь п‘ять областей нашої незламної України, це делегації з Луганської, Тернопільської, Запоріжської, Чернівецької та Харківської областей.

До складу делегації від Харківської області увійшли:

-  Голова Первомайської міської громади, Микола Бакшеєв;

-  заступника міського голови, Ніна Харченко;

-  начальника відділу інформаційної політики та комунікацій з громадськістю, Чемшит Сергій;

-  голова Малинівської громади, Семер’янов Микола;

-  голова Коломацької громади, Гуртовий Володимир;

-  голова Зміївської громади, Голодніков Павло;

-  голова Малоданилівської громади, Гололобов Олександр;

-  голова Комсомольської громади, Діхтяр Дмитро.

В перший день форуму відбулось знайомство з громадами та обмін досвідом з головами, представниками різних областей. Поспілкувались про можливості та варіанти роботи органів місцевого самоврядування у воєнний час. Також обмінялись досвідом підписання міжнародних меморандумів про співпрацю, що наразі є вкрай необхідним в такий важкий час для громад та України в цілому.

Наступного дня відбулись змагання з волейболу, де команда Харківської області, в запеклій боротьбі виборола собі Почесне Друге місце. Хочеться подякувати організаторам даного заходу за можливість тісного спілкування між різними областями неділимої Країни, де нам надали можливість обмінятись досвідом та кращими практиками, які можуть стати надійним фундаментом для ефективної та  багаторічної співпраці задля розвитку нашої України у воєнний та післявоєнні часи.

Альбом: Делегація з Первомайського взяла участь у Національному форумі  «Виклики сьогодення та перспективи майбутнього»
Дата публікації: 15:23 26.06.2023