Нова автівка для громади

В Первомайській громаді відтепер буде функціонувати «Мобільна соціальна служба з догляду вдома та паліативного догляду»

Первомайська міська територіальна громада одна з восьми громад України, яка з грудня 2022 року по липень 2023 року приймала участь в пілотному проекті Створення та функціонування Мобільної соціальної служби з догляду вдома та паліативного догляду. Проект був реалізований у межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу та Уряду Канади. Ідейним керівником та партнером громади, в реалізації цього проекту, стала Громадська організація «Ліга соціальних працівників України».

І сьогодні, 07.07.2023 року, на площі Незалежності нашого незламного обласного центру м. Харків, відбулася знакова подія – вручення ключів від нового автомобіля  FIAT  DUKATO. Їх отримав очільник нашого міста - Микола БАКШЕЄВ. Автівка в подальшому буде передана Територіальному центру соціального обслуговування для надання нової соціальної послуги населенню громади, а саме – «Мобільна соціальна служба з догляду вдома та паліативного догляду», яка передбачає надання комплексної допомоги, (догляду)людям похилого віку, людям з інвалідністю, хворим, які не здатні до самообслуговування та потребують постійної сторонньої допомоги.

Альбом: Нова автівка для громади
Дата публікації: 16:28 07.07.2023