Захід проведено з метою розробки та впровадження Інтегрованої моделі відновлення та розвитку громади експерткою від ПРООН Юлією Малько

Тренінг відкрив перший заступник міського голови Антон Орєхов: «Цей тренінг проводиться в рамках Програми ООН з відновлення та розбудови миру. Наша співпраця у цьому напрямку багатовекторна. І сьогодні важлива тема, яка стосується інтеграції гендерних підходів на рівні нашої територіальної  громади».

Учасниками навчання стали представники різних сфер діяльності: комунальники, освітяни, медики, представники культури, соціальних закладів та молоді активісти.

Під час  тренінгу до нього доєднались міський голова Микола Бакшеєв та його заступник Ірина Бомко.

В програмі навчання були визначені наступні питання:

Гендерна рівність: тенденції та проблеми;

Нормативно-правове забезпечення впровадження гендерного підходу на місцевому рівні;

Забезпечення рівних прав та можливостей жінок та чоловіків;

Врахування гендерних аспектів в стратегіях, програмах, проєктах, бюджеті;

Гендерні інструменти для планування діяльності;

Гендерний аналіз та аудит.

Також учасники тренінгу виконали практичні завдання.

Отримані навички підвищать знання та спроможність всіх зацікавлених осіб щодо гендерно орієнтованого врядування, забезпечать краще врахування ґендерної проблематики у сфері ґендерної рівності на місцевому рівні.

Проєкт з розробки та впровадження Інтегрованої моделі відновлення та розвитку громади реалізується за сприяння ПРООН в Україні в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру та за фінансової підтримки уряду Швеції.

Альбом: В міській раді відбувся тренінг: «Гендерна рівність: переваги для відновлення та розвитку громад».
Дата публікації: 08:05 18.07.2023