ДОБРОДАР як яблуко розбрату: опозиційні депутати провалили голосування

Гаряча сесія в спекотний день

Все розпочиналось мирно та в позивному настрої.

Перед сесією міський голова Микола Бакшеєв вручив нагороди нашим спортсменам, які своїми досягненнями прославляють нашу громаду.

Морська Уляна, чемпіонка України з козацького двобою, виграла Чемпіонат Європи з козацького двобою, а  Завгородніх Даніїл став другим у цьому чемпіонаті. Дуже пишаємось нашими юними спортсменами.

Сесія почалась як зазвичай - заслухали виступ фінансистів про виконання місцевого бюджету та зміни до нього.

Завдяки перевиконанню бюджету, було окреслено, на які потреби використають надходження (в т.ч. додадуть і на ремонт доріг).

Потім внесли зміни і до Програми економічного і соціального розвитку

(в т.ч. запланували 418,700  на  капітальний ремонт вентиляції гімнастичної зали (новий громадський центр), де і займаються наші спортсмени-переможці).

Далі затвердили  Положення «Про бюджет участі (громадський бюджет).

В ньому врахували освітні проєкти , загальноміські проєкти і проєкти старостинських округів .  В новому Бюджеті участі вартість реалізації одного проекту може бути до 99 тис.грн.

Під виконання програми  соціального захисту  населення додали кошти на доставку гуманітарної допомоги мешканцям громади та внутрішньо переміщеним особам.

Затвердили  Перелік адміністративних послуг, які надаються

через ЦНАП та прийняли у комунальну власність   концентратори кисню

медичне обладнання, зарядні станції, передані нам як гуманітарна допомога.

І наостанок депутати мали розглянути питання про перейменування нашого міста.

Нагадаємо, що саме сьогодні набули чинності зміни до Закону України "Про географічні назви" щодо деколонізації топонімії та впорядкування використання географічних назв у населених пунктах України.

Міський голова Микола Бакшеєв сказав: «Тут наш фронт, і тут наша боротьба. Люди двічі проголосували за Добродар. Якщо сьогодні депутати не підтримають цю назву, то підпишемо рішення з тими депутатами, які висловились за перейменування Первомайського та надамо свої пропозиції до обласної ради».

Після цього опозиційні депутати вирішили висловити свою думку.

Але виступи закінчились взаємними образами, галасом, безладом та мандруванням на вихід деяких депутатів.

Голосування за перейменування відбулось, але не було підтримано більшістю.

"ЗА" проголосувало - 12 депутатів з 17, 2 депутата покинули залу до голосування та 3 (Намчук Віктор - "Не голосував", Павленко Ніна - "ПРОТИ" та Гончаренко Іван - "УТРИМАВСЯ".

Саме на цій «високій» ноті міський голова закрив сесію.

Альбом: ДОБРОДАР як яблуко розбрату: опозиційні депутати провалили голосування
Дата публікації: 16:20 27.07.2023