Загинув наш земляк Таран Олександр Олександрович

Герой загинув 08 серпня у важких боях при захисті Батьківщини поблизу населеного пункту Клещіївка, Бахмутського району Донецької області.

Сьогодні знову трагічна, стало відомо про загибель ще одного нашого земляка, Героя сьогодення -  Тарана Олександра Олександровича, 12.01.1988 року народження. Головний сержант 1 механізованого взводу загинув 08 серпня у важких боях при захисті Батьківщини поблизу населеного пункту Клещіївка, Бахмутського району Донецької області.

Олександр народився у місті Первомайський,  де закінчив школу №4, надалі навчався у Ха́рківському націона́льному педагогі́чному університе́ті імені Григорія Сковороди на економічному факультеті. Після навчання працював у компанії «Екіпаж»

У 2015 році Олександр Олександрович приєднався до лав Збройних сил України та був учасником АТО. На жаль, під час виконання бойового завдання чоловік отримав тяжкі поранення, несумісні з життям.

У нього залишилась дружина Євгенія, та син, якому всього 2,3 роки. Олександр Таран був щирою, чесною та доброю людиною, чудовим батьком для свого немовля та люблячим чоловіком.

Щирі співчуття рідним та близьким Олександра. Спочивай з миром, герою!

Дата публікації: 16:49 21.08.2023