Про конкурс «БІЗНЕС І ПРАВА ЛЮДИНИ В УКРАЇНІ: ПРОБЛЕМИ ТА РІШЕННЯ ПІД ЧАС ВІЙНИ І ПОВОЄННОГО ВІДНОВЛЕННЯ»

ІІІ-ій Всеукраїнський конкурс наукових робіт здобувачів вищої освіти та молодих учених проводиться з нагоди 75-річчя Загальної декларації прав людини

Державна установа «Інститут економіко-правових досліджень імені В. К. Мамутова Національної академії наук України», Уповноважений Верховної Ради України з прав людини, Донецький науковий центр НАН України та МОН України, Офіс аналітики та консультацій з питань сталого розвитку у співпраці з Програмою розвитку ООН в Україні та Проектом Ради Європи «Посилення соціального захисту в Україні» проводять ІІІ-й Всеукраїнський конкурс наукових робіт здобувачів вищої освіти та молодих учених «БІЗНЕС І ПРАВА ЛЮДИНИ В УКРАЇНІ: ПРОБЛЕМИ ТА РІШЕННЯ ПІД ЧАС ВІЙНИ І ПОВОЄННОГО ВІДНОВЛЕННЯ» з нагоди 75-річчя Загальної декларації прав людини (далі - Конкурс).

На Конкурс приймаються індивідуально підготовлені, якісні, зокрема й з погляду академічної доброчесності, неопубліковані наукові роботи, які не отримували нагород інших конкурсів. Загальну інформацію про Конкурс викладено в Інформаційному листі, що додається.

Оголошення про Конкурс розміщено на офіційному веб-сайті Інституту http://www.iepd.kiev.ua/?p= 15297.

Інформація про заходи в рамках Конкурсу публікуватиметься на веб-сайтах і фейсбук сторінках Інституту і Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини.

Учасникам Конкурсу необхідно до 22 жовтня 2023 року (включно) надіслати заявку щодо участі, конкурсну наукову роботу і скановану копію підписаної рецензії наукового керівника здобувана вищої освіти на ел. адресу Оргкомітету: Contest.BHR.2023@gmail.com

Контакти представників Оргкомітету для консультацій: Санченко Алевтина Євгенівна - координатор Оргкомітету (ел. aflpeca:alla.sanchenko@gmail.com), Заблодська Інна Володимирівна (тел.+380504764030, ел. aflpeca:zablodin@gmail.com) - із загальних питань; Ромахова Оксана Олександрівна (тел. +380668546755, ел. aflpeca:romakhova_oksana@ukr.net) та Міщенко Вікторія Сергіївна (тел. +380952101185, ел. aflpeca:viktoriiia.mishchenko@gmail.com) - з питань оформлення, подачі, допуску до участі та перевірки наукових робіт.

Приєднані документи:

ЗАЯВКА на участь інформаційний лист
Дата публікації: 16:53 22.08.2023