В міській раді відбулось засідання виконавчого комітету.

Проводив засідання міський голова Микола Бакшеєв.

Першим заслухали питання про роботу з кадрами в апараті Первомайської міської ради та її виконавчих органах.

Далі у зв’язку з кадровими змінами внесли низку змін до складу декількох  комісій.

Члени виконкому погодили КП «Тепломережі» коригуючі коефіцієнти для визначення обсягу нарахувань за послуги з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення на період дії воєнного стану для споживачів, стосовно яких відсутні дані щодо показань вузлів обліку, а також для споживачів, приміщення яких не обладнані засобами розподільного обліку води в наступних розмірах за липень 2023 року:

- для м. Первомайський - 0,9043;

- для с. Грушине та с. Караченців– 0,8503;

- для с. Ржавчик – 1.

Заступник міського голови Ніна Харченко доповіла проєкт рішення: "Про встановлення меморіальної дошки Толстому Віктору Анатолійовичу на комунальному закладі освіти в Грушино". Даним рішенням передбачається надання згоди на монтаж меморіальної дошки в Грушинському закладі освіти.
Наш земляк загинув у бою з російськими окупантами 07 червня 2023 року. Бойові побратими та освітяни ініціювали це рішення, яке і погодили на засіданні.

Потім затвердили рішення з житлових питань, а також з питань, що стосувались захисту прав дітей.

В звершенні засідання міський голова Микола Бакшеєв  розповів членам виконкому про поточні справи та про плани, які має міська влада.

Так, заплановано через сесію виділити кошти на ремонт  ще двох ліфтів. Це завдячуючи Лихачовському елеватору, який збільшив надходження до міського бюджету.

Також Микола Бакшеєв відзначив, що за літо встигли відремонтувати багато доріг, бо  підкріпили комунальників технікою.

Зараз дорожники зайшли на внутрішньоквартальні дороги.  Планується виділити ще 8,5 млн грн.  на проект, за яким буде продовжено ремонт доріг.

І звичайно в цей святковий день міський голова Микола Бакшеєв привітав всіх з  Днем Державного прапора.

Альбом: В міській раді відбулось засідання виконавчого комітету.
Дата публікації: 15:30 23.08.2023